| Firdinica a întrebat:

Cum pot sa ii atrag atentia unui baiat pe care il plac? (orice ) rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

Cu un banc

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

I trimiti o filmare cu tine asa mai sexy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o pe bunica-ta, ea stie cel mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te omori.

| Foxyyyy a răspuns:

Arata-i tatele. Ce intrebari puneti ma. laughing

| Mămăligă59 a răspuns:

Am auzit intr-o zi o chestie interesanta:
"nu fi fata care se indragosteste de baieti, ci fii fata de care se indragostesc baietii"
nu trebuie neaparat sa incerci sa-i atragi atentia. ai putea sa-i atragi atentia(uf...ma repet-urasc asta) doar prin felul tau de a fi happy

| Firdinica explică:

E mai complicat : i-am zis deja asta acum un an si pe urma le-am zis colegilor ca nu-lmai palc ca sa ma lase in pace apoi a auzit si el asta. Ar fi cam ciudat sa-i spun din nou ca il plac pentru ca el nu ma place crying

| valimihai154 a răspuns:

Il mangai la,, motanel''

| violetamarcu a răspuns:

Pentru inceput, ignora-l, dar fa ceva suficient de interesant cat sa ii atragi atentia.

| alexandru11112 a răspuns:

Pai incearca sal cuceresti fi interesata de el vb mult cu el si cand crezi ca e timpu spune-i cal placi