| Cma_Miky_1993 a întrebat:

Cum putem sa luam bacu
?

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Mergind la examene. In rest... e invatatura. happy

| WaterDrop a răspuns:

Mergand la biserica cat mai des.Nu ai nevoie sa deschizi manualele ci doar sa intri in gratiile divinitatii.

Mai poti lua bacul si la Dunare, este 1, 50 lei trecerea si 20 lei pentru masini.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cu 200 de euro.

| maradi3 a răspuns:

De pe un mal pe altul? platesti beletul si treci! simplu!

| Harley18 a răspuns:

Alta intrebare! laughing

| AinştainIsBack a răspuns:

Intri foarte pizdos pe ușa de la examen, spui "ce ne trebuie bac? tot la mc ajungem", arunci cu cât mai mulți bani pe jos(preferabil nu hârtii de 1 sau 5 lei) si iesi din examen. Nota 10 cu felicitări garantată.

| EqInOx a răspuns:

Iei bacul...nu iei bacul...semintele tot acelasi gust are si manelele tot de rahat sunt.

| Iulianailovemuzica a răspuns:

Învățând