| Sara2 a întrebat:

Ce ziceti de bacu de anul asta? luam sau nu luam? oricum matematica a fost de tot rahatu, ce ziceti maine la biologie? ce credeti ca va pica?

4 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

La romana nu mi s-a parut foarte greu, m-am descurcat. Ma asteptam la poezie ( subiectul III ). La matematica am dat M1 si da, a fost de tot rahatu. Nu stiu, sunt tare curios. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai invatat normal ca o sa-l iei. Bafta multa!

| stpu a răspuns:

Luati ca doar e an electoral si nu-si permite USL-ul sa piarda din voturi... cu siguranta s-a dat inainte de bac ordin catre toti cei care vor corecta sa fie foarte indulgenti si sa pice pe cat mai putini elevi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru stpu):

Penibil.