| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost proba la mate, respectiv istorie?big grin
Luăm sau nu luăm bacu'?

3 răspunsuri:
| alecssandra a răspuns:

A fost simplu, de fapt...usurel,nu chiar simplu, am aberat de 6 pagini dar nu prea sunt sigura de ce am scrislaughingRog pe cineva sa scrie aici ce au facut sau ce trebuia scris avand in vedere ca prostii nu m-au lasat sa iau subiectul acasa de frica ca il mancamlaughing) la istorie

| TheHunter38 a răspuns (pentru alecssandra):

Cand se da baremu?
nu stiu de i-au 5

| Lifestealer1 a răspuns:

Eu nu cred ca il iau... exercitiile au fost simple, dar nu ma duce pe mine capul sa le duc pana la capat.Sincer,i'm fu*ked up.