| Ţepeşu a întrebat:

Cum sa afli unde e Chuck Norris
Pasul 1 Deschide Google
Pasul 2 Scrie "Where is Chuck Norris"
Pasul 3 Da click pe primul link pe care il gasesti
Pasul 4 Like a boss b-)

9 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Bai Tepesule, cineva bate la usa mea.Sa-i deschid?

| Fragile a răspuns:

Am inntrat şi nu e mare lucr...
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! AJUTOOOOOR!

[Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc! (scris de Chuck Norris)]

| Pralină a răspuns:

Dude, ceva mai nou n-ai gasit?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Faza asta, Tepesule, e mai veche decat pisatul uscat care nu se mai curata din toaletele mizere din bodegi cu betivi.

| AlinaaAli a răspuns:

Asta-i mai veche decat becu'

| AndreeaLove10 a răspuns:

Veche...

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Ce taree

Întrebări recente