| soraGrime a întrebat:

Cum sa slabesti cand pe TPU apare mereu reclama aia cu ditai' hamburgerul?

6 răspunsuri:
| DrunkShepp a răspuns:

Pai la mine imi apare una cu hawaii si muult soare si eu trebuie sa plec in Anglia.cum sa ma bucur de norii si ploaia alora in voie daca astia imi arata reclame cu soare, zi si tu?

| BOOBZen a răspuns:

La mine apare un boxer, culmea ca cateodata trebuie sa ies din pagina

| Anduuu a răspuns:

laughing ar trebui sa fie o reclama cu supa de varzalaughing Yummy(bleah):-p

| monstrulet a răspuns:

Eu nu vad nicio reclamatonguesmug

| Lime a răspuns:

La mine apare: "actiune, bani, 10. 000euro, incepi acum-cont gratuit(cateva cuvinte din reclama)", "unicef, lupta pentru viata" si ceva cu Heineken. Nu vad hamburgerbatting eyelashes laughing
Cum sa slabesti cu reclama aia? Pai, simplu, nu te mai uiti la ea (indiferenta doare cel mai tare-poate se supara si pleaca de la tine) laughing

| darkhell217 a răspuns:

Eu nu am reclame momentan big grin