| snazzy a întrebat:

Cum se face hamburgerul?

11 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru hamburgeri eu folosesc carne de pui tocata, condimente precum usturoi, busuioc sau ceapa tocata marunt, un cartof sau morcov, sare, piper 1-2 oua.Se amesteca toate.Hamburgerii ii fac pe gratar.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am uitat sa va spun ca morcovul sau cartoful se rade pe razatoarea cu gauri mici.

| Sara a răspuns:

Plstic ars. si soia.

Răspuns utilizator avertizat
| powergirl a răspuns:

It trebuie o chifla rotunda (o gasesti la brutarii) un snitel (carnea o alegi tu) ceva salata (rosii castraveti varza) ceva cartofi pai daca vrei si kechup maioneza mustar daca vrei si cam asa e un hamburger.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii fac din carne tocata de pui.cu diverse condimente dupa gust si la sfarsit il dau prin ou si pestmet.happy iese mai crocanttongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru hamburgeri eu folosesc snitel, condimente precum usturoi, busuioc sau ceapa tocata marunt, un cartof sau morcov, sare, piper 1-2 oua.Se amesteca toate.Hamburgerii ii fac pe gratar.morcovul sau cartoful se rade pe razatoarea cu gauri mici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chifla, carne, usturoi, maioneza, kechup, mustar.

| smdndkjd a răspuns:

Ba nu pentru un hanburgher trebuie sa foloseti: carne tocata de pui checeap maioneza 2 chifle si pe ruma il faci pe gratar mare branza

| smdndkjd a răspuns:

Hanburgherul se face o chifla rotunda carne d e puitocata maioneza checeap salata si o pui pe gratar