| Goddessss a întrebat:

Cum se face ca am 2 întrebări in top populare?

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nu ți se spune goddess degeaba.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ti s-a raspuns intr-un timp relativ scurt si ai primit multe raspunsuri in acest timp.

Imi e dor de vremurile cand punteam intrebari si eu si ajungeam acolo crying. De fapt... nu imi e dor.

| Celcestietot a răspuns:

Pai, cu ajutorul norocului tau de la Loto, ai luat de acolo si l-ai pus aici, bravo...

| Sofer a răspuns:

Ai întrebat ceva asa wow ca ai ajuns în top. Hehe

| Nemessys a răspuns:

Pentru ca ai pus o întrebare care au scos la iveala 2 oameni cu gândire și păreri diferite și au început sa se certe la întrebarea ta. Întrebarea obținând din ce în ce mai multe răspunsuri și asa a ajuns populara happy

| zilog a răspuns:

Da-mi si mie link-ul sa vad si eu câte am!?