| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face ca, ma spal pe dinti de doua ori pe luna, ca fistecare, dealtfel si tot miroase?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai pune si pasta de dinti laughing ...vezi si tu care are un miros durabil, de 2-3 saptamani, succes tongue

7 răspunsuri:
| RamonaMn a răspuns:

Intr-adevar smug
Spala`te numai o data pe an sa vezi cum omori oameni mai rau ca gripa porcina rolling on the floor

mlm
| mlm a răspuns:

Pai daca te speli de doua ori pe luna, este normal sa-ti miroase guralaughing, spala-te de doua ori pe zi, dimineata si seara si poate, poate iese ceva.Mergi mai bine la doctor, fa niste analize si vezi cu exactitate cauza, poti avea ceva la stomac! Succes.

| Mya a răspuns:

Pai daca te speli?hee hee Ia nu te mai spala cativa ani...sa vezi atunci...nici nu o sa mai ai ce spala si scapi de-o grija! laughing

| stefygirl a răspuns:

Spalate si tu de cel putin 2 ori pe saptamana si nu o sa-ti mai miroasa ma rog cel putin asa cred ptc. eu ma spal de 2 ori pe zi

| stefygirl a răspuns:

Spalate si tu de cel putin 2 ori pe saptamana si nu o sa-ti mai miroasa ma rog cel putin asa cred ptc. eu ma spal de 2 ori pe zi

| BlackRos3 a răspuns:

Ca sa ai o dantura frumoasa si sanatoasa trebuie initial sa folosesti ata dentara dupa fiecare masa si sa te speli pe dinti de cel putin 3 ori pe zi. Daca ti se pare prea mult, atunci spala-te pe dinti doar dimineata si seara, cate cinci minute de fiecare data, macar... cool

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mananca mancare nealterata