| laurici03 a întrebat:

Cum se joaca lady popular si stardoll? Platesti ceva? Fundita celu mai explicit raspuns!

Răspuns Câştigător
| Drums a răspuns:

Buna.
nu nu platesti.
dar nu stiu prea multe.
trebuie sa iti cuperi haine, sa cunosti persoane.
eu iti recomand imvu.
este mult mai frumos.
in acest joc ai si lady popula, si missbimo etc.

si stardoll.
laughing
este frumos.
oricum, ceea ce trebuie sa stii despre jocurile astea este ca trebuie sa citesti tot chiar daca este in engleza pentru ca nu ai de unde sa stii cum apesi si iti vine sa platesti.
pup
imvu se downloadeaza.

11 răspunsuri:
| Mera a răspuns:

De asemenea pe stardoll poti sa iei o multime de lucruri gratis doar urmand niste pasi simpli. E de ajuns sa dai la cautaere pe google de exemplu stardoll free stuff iuly 2010 si o sa gasesti o multime.
La stardoll poti sa participi la concursuri, sa fi covergirl(fata cu cele mai multe voturi pozitive pentru casa ei)poti sa faci scenarii, ai un album pe care il poti umple cu "papusi" imbracate de tine, cu mobila ta, poti sa creezi haine, iar membrii pot sa le si vanda.
Sper ca te-a ajutat cu ceva raspunsul meuhappy

| G a răspuns:

Pe ambele jocuri ai o papusa/domnisoara, careia trebuie sa-i cumperi haine, casa etc. pe care trebuie sa le asortezi cat mai frumos. pe lady popular, ai si sanatate, foame, sete, greutate, iubit la care trebuie sa ai grija. pe stardoll poti sa si socializezi, ai foarte multe cluburi unde poti intra sa intalnesti alti membri.
daca ai nelamuriri da-mi un mesaj. big grin

| DyKey a răspuns:

Nu.platesti.nimic.la.niciuna.platesti.doar.daca.vrei.
s-a.ti.se.dea.un.numar.de.bani.speciali(virtuali)dar. tu.
platesti.pentru.ei.adevarat.dar.daca.vrei.doar.
poti.s-a.platesti.daca.nu,nu

| DyKey a răspuns:

Ups.iara.scriu.cu.puncte.scrisai.fara.s-a.imi.dau.seamalaughing

| GiiaaBăă a răspuns:

Aolo oamenilor... nu platiti nimic oameni prosti doar daca vreti sa fiti ss (superstar)! Na, eu sunt! pe stardoll

| laurici03 explică:

Dar cum se joaca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iulia : Asta intreb si eu si nimeni nu mi-a raspuns se plateste la factura da sau nu '?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.sunt anca.am aflat ca la stardoll, pentru a deveni un sperstar trebuie sa scrii undeva umarul tau de telefon si daca ai credit pe el iti va lua 2 euro si 80 si ceva de centi. dupa ce ai platit acesti 2 euro si 80 si ceva de centi devi supersta. daca esti superstar poti cumpara foate multe haine, cosmetice, lucruri de infrumusetare si obiecte de decor. dupa ce ai cumparat foarte multe obiecte si le-ai aranjat prin camera poti sa-ti cauti prin magazine diferite camere sau alte incaperi care iti plac. daca le-ai cumparat le umpli si pe acelea cu obiecte. eu cred ca te-am ajutat cu cel maexpici raspuns. pa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma joc ladypopular si nu platesti doar cand iti cumperi ceva

| ADYTZA_2094 a răspuns:

Pai lady popular se joaca asa:
trebuie sa treci nivelele.
si daca vrei mai multe diamante dai bani dupa telefon cati da doar 8
stardoll se joaca asa:
trebuie sa iti ei haine lucruri iti da 60 bani
dar poti face mai multi cu bani dupa telefon
sau cauta pe stardollswan si iti arata sa faci inca 70 bani si sa ei lucruri gratis
contul meu dupa stardoll e:
andre_kiss si adelina_ada

| aleczutza09 a răspuns:

Eu iti recomand IMVU e cel mai tare joc virtual