| LiveInVan a întrebat:

Cum v-ar placea sa traiti intr-un van ( autobus cu un pat sau o canapea in spate) si sa calatoriti mereu, sa aveti totul la indemana, hainele, mancarea, patul etc? Mie mi se pare super!

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Mi se pare groaznic! Daca ar fi pentru iesit la iarba verde pentru 1-2 sapt, ar fi bestial! Altfel, nu! Nu as avea destul spatiu!

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Eu traiesc intr-un Fiat ( ca asta: http://www.rimor.ro/ ) cate o luna pe an ( in vacanta de vara in special ). E fain, ce sa zic...

| FrateleAndrei a răspuns:

Mie mi-ar placea.Dar nu ar fi tare singur.Aş lua o prietenă şi as colinda ţara.Dar ar fi super daca maşină ar merge pe aer.Sti la ce ma refer.

| styaos a răspuns:

Io prefer un covor zburător şi lampa lui Aladin.