| SolitarHacker a întrebat:

In ce tari ati calatorit s au v-ar placea sa calatoriti dar nu prea aveti Buget? ce l mai interesant comentariu (raspuns) Are funda big grin

Răspuns Câştigător
| RockNbeer a răspuns:

Ohh,speram ca ai sa imi faci o descriere amanuntita a pozei sad si ai sa imi explici cum arat,si cum ar fi trebuit sa arat.
Si da,raspunsul meu a fost unul serios,dar cu subinteles,chiar daca nu a fost la subiect, am inteles cum am vrut eu sa inteleg.
Si daca tot ti mortis sa iti raspund, nu am fost in nici o alta tara, dar imi propun sa merg pe la scandinavi, prin Germania si Islanda.

16 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Prin fosta colega de banca din generala, dar... bugetul.

| SolitarHacker explică (pentru RockNbeer):

Asta ti se pare tie un raspuns? (Prin fosta colega de banca din generala, dar... bugetul.)

| SolitarHacker explică (pentru RockNbeer):

Nu am ce descriere amanuntita a pozei sa iti facwinking in ce a ce priveste cum arati: nu sunt eu in masura sa mi dau cu parerea 1 si 2 ar trebui sa arati (sa fi placut persoanei de langa tine) eu unu inca nu mi am schimbat inclinatia sexualawinking si nici nu am de gand... afirmatia mea de mai sus la fel a fost cu subinteleswinking revenind la subiect; la scandinavi nu am fost la nemti da dar nu asta sta pe acolo mai mult de 1-2 sapt si prin islanda inca nu am ajunswinking apreciez ultimu raspuns... care pare totusi fara subinteles si mai serios legat de intrebarea mea care suna de genu (In ce tari ati calatorit) si NU Prin ce tari ati calatoritwinking o seara placuta (Felicitari pana sa vizitezi acele tari de la mine ai 1 fundawinking

| RockNbeer a răspuns (pentru SolitarHacker):

1)Nu ai decat...o parere in plus nu imi schimba mie parerea.
2)Ce te face sa crezi ca nu sunt placut, si ce legatura are inclinatia sexuala?

| RockNbeer a răspuns (pentru SolitarHacker):

Ohh,speram ca ai sa imi faci o descriere amanuntita a pozei sad si ai sa imi explici cum arat,si cum ar fi trebuit sa arat.
Si da,raspunsul meu a fost unul serios,dar cu subinteles,chiar daca nu a fost la subiect, am inteles cum am vrut eu sa inteleg.
Si daca tot ti mortis sa iti raspund, nu am fost in nici o alta tara, dar imi propun sa merg pe la scandinavi, prin Germania si Islanda.

| RockNbeer a răspuns:

Si cei in neregula cu mine?

| SolitarHacker explică (pentru RockNbeer):

In primul rand felu tau de a raspundewinking si pe urma te las pe tine sa decizi ce si cumwinking vrei sa ti dau si funda acum? laughing)

| Wøodenpints a răspuns:

Încă n-am terminat de vizitat toată România ca să trec la ţări străine.

| SolitarHacker explică (pentru Wøodenpints):

Si dupa ce termini de vizitat Romania, ce alte tari te ai gandit sa vizitezi?

| Wøodenpints a răspuns (pentru SolitarHacker):

Ţările nordice în primul rând, după care Austria, Germania, Australia, Canada...

| SolitarHacker explică (pentru Wøodenpints):

Austria merita vizitata big grin

| duuh a răspuns:

Pai, as vrea sa calatoresc prin Germania si prin tarile scandinave. Si Rusia.

| SolitarHacker explică (pentru duuh):

Si in ce tari ai calatorit?

| duuh a răspuns (pentru SolitarHacker):

Grecia, pe vremea cand imi placea mai mult sa merg la marehee hee. Adica e ceva timp de atunci.

| SolitarHacker explică (pentru duuh):

Am auzit ca in Grecia e frumos pe acolo nu am ajuns niciodata sad sper sa ajung o data big grin

| duuh a răspuns (pentru SolitarHacker):

Da, chiar este. Cel putin pe unde am fost.

| CarmiLove a răspuns:

Eu am vizitat Muntenegru,Bosnia si Hertegovina,Macedonia,Croatia,Franta,Egipt,Hong Kong,Bulgaria,Ungaria,Spania,Franta,Italia, Anglia, Olanda, Grecia, Austria si Romaniabatting eyelashes