| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-ar părea ok sa călătoriți cu o rulota? Adică sa va mutați din loc în loc si sa munciti mereu altceva si sa va trăiți asa de acum in colo viata?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, e inuman. Mai bine proprietar

| AnemonaP a răspuns:

Mi se pare interesantă ideea dar nu destul de practică. Personal, nu as putea face asta. O iei mereu de la 0

suntserios
| suntserios a răspuns:

M-as plictisi la un moment dat.
dar o experienta scurta ar merge.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru termen lung, nu. O perioadă, ok.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca aveam spirit calator, ma faceam sofer de tir. E cam aceeasi viata, doar ca ai job-ul asigurat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil ar fi ok pentru alte persoane, dar pentru mine nu.

| 1997onur a răspuns:

Nu. -_-

| Theo94 a răspuns:

O perioada scurta da.

| DonEduardo a răspuns:

Nu, nu mi s-ar parea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
De ce nu? Ar fi și asta o experiență.
Nu știu însă dacă mi s-ar potrivi pentru totdeauna, tot restul vieții, iubesc călătoria dar mi-ar fi greu să nu am o stabilitate.

| AdeLeu a răspuns:

Nu, n-aș putea rezista la atâtea schimbări