| Dey_9165 a răspuns:

Foarte frumos showl! Cred ca ar trebui apreciate talentele unor oameni, dar ar trebui ridiculizati cei care vin sa faca misto(cum ar fi cel cu telefonul)! Iustin din Bacau a fost fenomenal! A fost placerea mea voita...sa-l citez pe Mihai Petrehappy

7 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Super:))

Dar tu ce parere ai despre copilul acesta http://romaniiautalent.protv.ro/video/narcis-iustin-ianau.html?

Răspuns utilizator avertizat
| Maria02 a răspuns:

WaW.Deci e cam ciudat dar e super.love struck.Ce talnet are coplul acestahappythumbs up

| Idc12345 a răspuns:

E tare!