| VisezInNonCulori a întrebat:

big grin cine poate sa imi inventeze statusuri gen
- Fitze, gesturi sh tupeuwinking, asta`i talentu` meu >: Pe ecran da F. B happy, O printesa asa ca mine` kiss, Stiu sa`nvart totul in loc`, Dobor prostii dintr`un foc X-(
Funda, pentru cea mai buna big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu o idee, mai tare nu se poate,
ce-ar fi ca tu si-astea ca tine, toate,
sa va strangeti, frate,
sa plecati departe,
cu Smiley, pe Marte.
Chiar va vreau plecate,
nu-s crud, nu zic moarte...
asa am razbate.

21 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

"Ai de pielicica mea, te-oi fi ridicat si tu la rang de divina, nu mai spune, deja imi tatie fundul. Esti omni-atot, lipsita de neuroni si sinapse pana la urma. Ma dezgusta persoanele cu aere de vedeta!
Hei, Afrodita, revino-ti! Dar ceva-ti lipseste eminenta domnita, si anume, o bacnota de 100 dolari scoasa la imprimanta lipita pe geamul lateral al masinii si-un semn de la nike pe luneta si parbriz."
Doresti un status? Ok, o sa ma privez de altruism, o sa ti-l dau, dar nu stiu cum o sa-l digeri.
"Minte multa nu se cere, prost sa fi sa ai putere!"
Un beso para ti, Afrodita." Zboara milionale, vin ca avioanele; daca mi-ai calcat pantoful iti sparg fata iti rup botul"

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mai bine iti schimbi ID-ul. Ceva gen "pitzipoanca" si asa n-o sa mai ai nevoie si de statusuri din astea "entelegente". Vor sti toti, din prima, cu cine au de-a face.

Răspuns utilizator avertizat
| VisezInNonCulori explică:

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Gata rechini naibii. mare chestie, daca nu va place nu raspundeti, frate, daca m-ar lasa astia de pe TPU sa va injur. straight face grrr stiti ce, nici macar nu stiti pentru ce am nevoie, asa ca duva undeva si nu mai comentati, CIOKU MIk
1. am nevoie pentru echipa de majorete a fetelor. va dati si voi cu parerea ca retardatii

| Muffins a răspuns:

Pai ...sincer... mai bine abtine-te de la chestii de genu ca poate apari pe pitipoanca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti asa de fitoasa, de ce nu-ti inventezi singura balariile astea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roza, explica-mi si mie faza cu ''printesa de export'', te rog.surprise
Si, de la papuci si curea, Versace e firma ta, dar tot de la Armani te-mbraci, nu?thinking
Da, bre...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o proasta generoasa hai cu mine sa razi bine merg cu tine sa inveti bine mergem mereu singurei bine bine hai cu ei.laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fite, arfe si talent asta e stilul meu recent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o fata rasfatata si de baieti alintata!

stiu sa iubesc, stiu sa ranesc, nu te juca sti bine ca pot trisa...

nu ma judeca dupa aparente sau dupa vorbele scoase de niste zdrente!

sunt cuminte si te fac doar din cuvinte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dracul prosti daca nu va concine nu rasp...bagm pla in mm d prosti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta al taw e super dar nu stiu daca am ceva sa zic

| вèiiiвiii a răspuns:

Tocurile au fost facute pentru ca femeia sa calce lumea in picioare. Intr'un mod elegant.

Unde am fost eu, n-o sa ajunga niciodata. Iar daca crede asta, e o proasta;;]

Fara griji si fara ganduri negre.Toata lumea e pe caterinca si se vede.

Ai grija cum iti formulezi criticile, s-ar putea sa pici de prost.

Prea multe complicatii care n-au nici un rost.

You said many lies and I always believed you...

Am uitat ce ti-am spus si cum eram `nainte. N-am uitat sa te iubesc, doar ca nu-mi aduc aminte

Sunt unele persoane care-mi raman mereuu in suflet, oricat ar gresiii`.

O clipa langa tine n-as putea s-o uit...Iti jur ca nu-i iubire, e un pic mai mult.

Eu sunt ca aerul, dar te las fara respiratie'. bruneta, ochi caprui, sursa ta de inspiratie;;].

Se vede in ochii ei ca doar la el se gandeste :]

Au fost promisiuni cum ca o sa se iubeasca pana cand soarele o sa inceteze sa traiasca.

Joaca`te cu mintea lor sa uite cum ii cheama, cine sunt si ce vor.

E trist sa suferi uneori... Dar e frumos cand dragostea te face sa zbori; x.

Uita`te bine la ea si tine`o minte, Caci o fata asa nu se vinde

E bine sa stii ca nu poti sa fugi de tine, Si ca doar in filme actorii supravietuiesc printre ruine!"

Cu siguranţă n-are nevoie de motive că zdreanţa`i zdreanţă. Zice că`l iubeşte dar se poartă de parcă nu`i pasă, pe târfă n`ai cum s-o faci femeie de casă.

Oare. Fara ea ai fii la fel? Da oare. Fara ea te`ai simti altfel? Caci daca e departe, nu te mai simti intreg. Spui : " Pune-o intr-o mie de fete ca tot pe ea 0 aleg.

Love is for free

• Trece una vine alta.Şii se mai întoarce roata. •"
Fundabatting eyelashes

| Natyyyyy a răspuns:

Ce aveti toti cu el\ea? DOamne! Nu are voie sa puna o intrebare? Sau ce? VisezlnNonCulori nu-i baga in seama pe unii! :**

| alexutz17 a răspuns:

Fitze, gesturi si TPU...ti se pare k e greu ...asta's eu
fite gesturi si TPU ...astea's doar in capul...ti se pare k e greu

| katerina_8397 a răspuns:

Fitze gesturi si tupeu asta e talentul meu pe ecran da forte bine o printesa asa ca mine stiu sa nvart totul e loc omor prosti dintr-un fic sunt fetita smecherita hai fa pasi si gura mica!

| wazy12 a răspuns:

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X
Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe carere ai iubesti,sa simta dragostea ta, Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada, zambeste sa simta indiferenta ta

| emy_2788 a răspuns:

Ce inseamna ARFE:Arat Realmente Fermecator Este? sa imi daai fundita ca ne suparam sa moara gipilan

| RuXaNdRa_9290 a răspuns:

Pai esti fitoasa?

| yyoo a răspuns:

Esti fetita cea mai tare ...cu tupeu si cu valoare e fetita cea versata si va da pe voi pe spate