| ιяιηυк a întrebat:

Cine imi spune si mie statusuri pentru fete?big grin Dar sa nu fie de genul "fite gesturi si tupeu asta este talentul meu, pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine". Dau funda la cele mai frumoase statusuribig grin.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Daianna_3828 a răspuns:

TOtSi ma aDmiRa:X.` ptR. ca sunt cOpiL.hee hee" sh` am o Lume de vis." iaR simpla mea atinGeRe=p~.` ii dUce`n paRadiS.hee hee

Intodeauna exista 3 parti in fiecare poveste: adevarul meu, adevarul tau si adevarul.

""Frumoase. Superbe. Sexy. Excitante. Bune. Fioroase. Perverse. Indragostite. Excelente. Suntem... GENITALE!

Uita de exterior si "paseste" in interior, exteriorul e o simpla aparenta, interiorul e intru-totul o esenta

~Nu sunt deloc modesta si ma pis pe tine, nu ma cunosti deci nu vorbi de mine.Nu poti sa ma suporti? Asta e doar treaba ta. Dar oricum, ia mai date-n **** mea.

~Visele mele se implinesc, cat bat din palme sau cat clipesc

Respectul ee ceeaa ` ce primesti pentru ce faci`uh ma respecti pe mine. si eu din respect ma pisJ ` pe tinee.; x

~Inc-o seara incepe gratios, parfum in aer, nimeni nu sta jos. Pahare pline, agitatie si o satena care face senzatie.; x

Zambetu' meu ca de copil nu se razbuna. Te face sa te simti cel mai puternic

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti. Dar. Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci

Ascunde ceva, asa ca retine! Nu stii tu modul, se joaca cu focul, se ard cu totul, e iadul locul!"
Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • si tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete •"

funda?hee hee

1 răspuns:
| Tidiii a răspuns:

MaM NaScUt Sa JoC PeRvErS Dar Nu SuNt Pe InTeReS.SuNt MiKa Dar SuNt VeRsATA Ji de TaRfE InViDiAtawinking.

fetele nu au defecT. doar un machiaj percekT. ziuuua s-a dus...suspekT. seara trecem la subiekT!

N'am nevoie de educatie corecta! sfaturi sau tinuta decenta! criticile si barfele spuse de vreun rataT pT. mine's de rahat.winking.

ai grijace vrei sa faci cu ea ca-i prea mica si nu stie ce vrea, spune-i DA cand spune N, cand greseste no' certa ca-i prea mica si nu stie ce vrea!

Fata de cartier!
O barbie din piatra si fier!
Ploaia ii neaca plansul, si tu nu'i vezi dacat SURASUL!

cam atat stiu mai fane love struck.
cateva de la mine restul cunoscute laughing,