| Bubuletu a întrebat:

Dacă ați avea o mașina a timpului, si doar trei incercari, unde v-ați duce si de ce?
Mentionez ca merge si in trecut, si in viitor!

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Trebuie să repar ceva în trecut. thinking
O dată în viitor, și a 3-a oară, o păstrez.

| AikkoxD a răspuns:

M-aş duce la magazin.De ce? De mere.

| Nero a răspuns:

1.as merge in trecut sa arunc jos piatra inainte sa sparg geamul vecinului
2.as merge in trecut sa prind marul ce urma sa i cada in cap lu newton
3.tot in trecut sa pun prezervativul inainte de a se intampla catastrofastraight face

| iKeel a răspuns:

Eu m-aş duce-n viitor de 3 ori.

| umbrax a răspuns:

In evul mediu
de aia

| Pufuletica98 a răspuns:

1.ca sa-l omor pe hitler.
2.sa-l intalnesc pe Iisus.
3.sa opresc nasterea satanismului.

| MonsieurMoustache a răspuns:

M am duce in perioada cand parintii lui justin bieber il concepeau, si le-as da un prezervativ ori as impusca-o pe masa

| baiasert a răspuns:

M-as duce intai la nunta mea din viitor sa ma asigur ca imi iau o nevasta potrivita si ca nu ma casatoresc inainte de 28 de ani, apoi la momentul cand s-a format universul ca sa stiu cum s-a intamplat, iar apoi m-as intoarce in momentu in care ma pregateam sa plec prima oara ca a spun ce am vazut si asa sa pot pleca in alte locuri.