| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai fi blocat pe o insula pustie si ai mai putea chema doar o persoana sa stea cu tine, cu cine ti-ai petrece restul vietii? Desigur, persoana sa fie un user tpu.

76 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Bless. laughing)

| RB26DETT a răspuns:

Merg si singur dar sa am inca 10 acumulatoare pentru telefon, sa nu ma plictisesc in ultimele zile din viata tongue Sau l-as lua pe unu care are barca laughing)))
Care aveti ma barca? laughing

| Pricked a răspuns:

Cu zuri a&f

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

A&f? Nu inteleg...
Waw, waw, deci ti-ai petrece restul vietii cu un baiat? pai, nu am nimic impotriva, fiecare cu placerile sale... sper sa fiti fericiti. big grin

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

''Băiat''?

| zurick a răspuns (pentru Pricked):

Ok...
Eu sunt o narcisistă și tot pe mine mă alegi?
Ciudat...

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

Aaaaa, esti fata? Credeam ca esti baiat. big grin

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

Aw, esti fata... acum raspunsul lui Zombalau are mai mult sens. big grin

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

*always&forever
Mersi fain, apeciez ᵒvᵒ

| Pricked a răspuns (pentru zurick):

Shh ar trebui să te simţi privilegiată. k?
Ciudată eşti tuu >x<
Salut-o pe sora ta superdrăguţă.

| zurick a răspuns (pentru Pricked):

Până și drăguță era prea mult...De unde superdrăguță?!
Fii sigură că n-o să-i spun.

| Pricked a răspuns (pentru zurick):

Te urăsc °~°

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Acum am aflat ca Zuric e fata, deci raspunsul tau avea sens...mda, am crezut ca si tu esti fata...dar acum totul e ok! happy

| zurick a răspuns (pentru Pricked):

That's my job, Miss.^^

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh ok laughing

| Doub a răspuns:

Pe mine.smug

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Alti narcisisti.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Dwaaa.smug

| zurick a răspuns:

Zurick.

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

Hlooooo oameni buni!!! Din tot poporul tpu, va alegeti tot pe voi???

| oprescudorin11 a răspuns:

Daca as avea norocul sa nimeresc pe o insula pustie, primul pas ar fi sa o scot de pe harta lumii.(insula, desigur).
Iti recomand filmul cu Stan si Bran care se numeste parca ceva in genul 'UTOPIA" (si in romaneste si-n engleza!).

| AirănMeidăn a răspuns:

Buna intrebare

| Croampa a răspuns:

Prazprazescu e de treaba!

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Cine ma?

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

PrazPrazescu( omg, cum sa nu-l cunosti pe Praz)

| LaughingKarima a răspuns:

Cred ca te i-au pe tine. Din simplul fapt ca nu prea cunosc useri,dar si pentru ca presimt ca noi o sa ne intelegem tare bine avand in vedere logica noastra stricata. Tu faci planul de supravietuire iar eu o sa incerc sa il pun in aplicare, sau invers, dar te avertizez ca planurile mele sunt de fel mai ciudate, asa un pic, un pic mai mult decat normal.

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Awwwwwwwwwwwwww, ce draguta esti... Dar te asigur ca planurile mele sunt la fel ca gandirea mea dusa.*cucu* dar probabil as inventa niste aripi care sa ne scape de acolo, sau un balon din frunze......cate idei stupide:D

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiam eu ca sunt draguta! Vrei sa vi putin in L.A sa le spui si alor mei? Nici tata si nici daddy nu ma vor crede daca le zic eu big grin ca sa faci aripile,eu ma duc sa fur pene de la papagali. Dar nu stiu ce sa spun de balonul din frunze, am eu cativa(mai multi) pitici lipsa din cap dar de balon din frunze, jur pe Sebastian, nu am mai auzit. Mai bine cioplim un fluier, cand e gata suflam in el si vine Sebastian sau Ciel sa ne ia. Ce zici de planu meu? happy @.@

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Sebastian....aww, cred ca as lesina daca l-as vedea pe demonasul ala scump, crezi ca Grell m-ar ucide daca as sta prea aproape de el?

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel mai probabil da, doar stii cum e Grell, nu cred ca are toate surubelele puse in ordine. Si nu iti fa griji, daca lesini ne cara Sebastian pana la conacul lui Ciel. Stam si noi pe acolo, 1 zi, 2 luni, 3 ani, forever. Cred ca primul lucru pe care o sa il fac acolo, si o sa sune copilaresc probabil, e sa sar in patul lui Ciel big grin tu ce vrei sa faci acolo prima data?

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Il leg pe Sebastian de tavan, ca sa-l privesc noaptea-dimineata-ziua...Cred ca nebunia lui Grell e contagioasa.

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Uhhh, cred ca l-as strange pe Sebastian in brate pana ar lesina, si dupa l-as privi, pana s-ar trezii si dpa as da vina pe Grell pentru ce i s-a intamplat. Ce tot spun, Sebastian e destept...

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca il legi de tavan sa te holbi la el, sigur Grell va sta alaturi de tine sa se holbe la Sebastian. Eu raman cu Ciel al meu.

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Il leg si pe Grell, nu-i problema....imagineaza-ti, Sebastian forever. uhhhhhhh, ce dragut ar fi. blushing

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Ii pun funda si ti-l inmanez chiar eu pe Sebastian, de Grell ma ocup eu, cum Il vrei, mort sau viu?

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Impaiat...ba nu, il vreau intr-o cutie de papusi... Sebastian

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Il impaiez si il pun intr-o cutie de papusi, suna bine boss?

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Perfect... Fara Grell Sebas-chan e doar al meu

| TiberiuFasole a răspuns:

Bineinteles, pe mine, eu sunt cel mai religios si daca mai stau o clipa cu tine...

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Trebuie sa iei o persoana, nu pe tine.
Si ce insinuezi, ca sunt satanista???

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

1.Atunci il iau pe domnul MinerX, care s-a dus din vina ta, deci da, 100% esti satanista.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Eh, nu sunt eu cine stie ce religioasa, dar totusi, sunt dusmana lui Satan.
Ce narcisist esti... ti-ai petrece restul vietii cu tine...... o sa mori ca un pusnic batran.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cu mine, ci cu MinerX. Sunt complet un alt om acum ca sa ma copieze, am alt nume, alta imagine, acum doar astept sa ma copieze.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Asteapta mult si bine.....

| ksuper31 a răspuns:

Pe tine. Măcar să fac un bine omenirii.

| anonim_4396 explică (pentru ksuper31):

Haa, ma consideri un pericol pentru societate?

| ksuper31 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu eu, adminii.

| anonim_4396 explică (pentru ksuper31):

Când m-au considerat adminii un pericol. Am fost si raportată si nu m-au suspendat nici pana azi... Daisuki nu moare!

| ksuper31 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti neam, ceva cu DaniiB?

| anonim_4396 explică (pentru ksuper31):

Cine-i ala? De ce intrebi?

| ksuper31 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca "Daisuki nu moare". Cauta pe YT "Daniib".

| aveam14ani a răspuns:

BA
**Cine brea sa vina cu mine pe o insula pustie?!**

| Doub a răspuns (pentru aveam14ani):

Imi retrag raspunsul. Pe tine te-as lua pe o insula pustie.happy

| aveam14ani a răspuns (pentru Doub):

Acum am realizat ca am scris brea.
***Vreaa***

| Doub a răspuns (pentru aveam14ani):

Nu conteaza. Deci, vrei sa mergem impreuna? Aaa? O sa fie palpitant.happy

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ce? Gata cu narcisismul...

| anonim_4396 explică (pentru aveam14ani):

Conteaza? Toti mai gresim...happy

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa vii si tu cu noi?

| aveam14ani a răspuns (pentru Doub):

Duaaaa
but
pls
dont eat me.;~;

| Doub a răspuns (pentru aveam14ani):

Normal ca nu te mananc. Esti prea draguta ca sa fac asta.winking

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Se poate doar 2... sad Dar, demonii nu au ce cauta cu ingerii... ^.^

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ingeri? Unde? Cum? Cand?

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Nu stiu... am crezut ca doar ingerii au probleme cu demonii.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca m-ai facut inger? Asa subliminal?laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Mno, daca tu nu vrei sa vii cu noi.sad

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Nu, nu eu te-am facut, ci parintii tai. big grin

| aveam14ani a răspuns (pentru anonim_4396):

Wait
what?

| anonim_4396 explică (pentru aveam14ani):

What ce?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pot sa te contrazic. Chiar m-au facut ai mei un inger.winking

| aveam14ani a răspuns (pentru anonim_4396):

Ingeri si demoni
eu ce sunt? puppy dog eyes

| anonim_4396 explică (pentru aveam14ani):

Un cartofiut. ⌒.⌒

| aveam14ani a răspuns (pentru anonim_4396):

O\\\\\O

| AinştainIsBack a răspuns:

Pe Zombalaul.(punct)

| AndyAnonim a răspuns:

As incerca cu ShizAnime

| anonim_4396 explică (pentru AndyAnonim):

Ala cine e?

| TrainWithWayne a răspuns:

Pe mine