| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Ce ai lua cu tine pe o insula pustie?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

O barca.ca sa ma intorc acasa...

10 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Chitara,Mp3.Cand am muzica cu mine am tot ce imi trebuie:X

| No a răspuns:

Telefonul si ochelari de soare big grin

| Candice a răspuns:

Mancare, chitara si probabil o bratara sau ceva sa-mi aminteasca de cei dragi happy

| JohnnyBi a răspuns:

O femeie si o basculanta de prezervative.si un briceag, de restul ma descurc, nu o fi Bear Grills singuru ultimate surviver rolling on the floor

| HappyCandy a răspuns:

Pe cei dragi provizii, haine si un calculator cu interernet sa pot intra pe TPU laughing

| Cp??l a răspuns:

Cam totul pentru ca nu pot trai fara nimic:
1)Prieteni
2)Parinti
3)Locuinta
4)Mancare
5)Apa potabila...muuuuuuuuuuuuuuuuulta
si altele

| metalheart a răspuns:

Prietenii, parintii si rudele si mi-as construi propria lume acolo.probabil as lua si ochelarii de soare si niste apa.tu ce ai lua?

| Micutza_2327 a răspuns:

Baiatul pe care il plac, calculatorul, telefonul, PSP.

| VanillaBie a răspuns:

Pe iubitameu sa facem copii sa aiba copii nostri copii si sa ne inmultim sa facem insula noastra

| QzN a răspuns:

1) familia
2) iubita big grin
3) provizii
4) prietenii :*