| LolaXLillyNuSpuneNimik a întrebat:

Daca ai ramane blocat intr-o toaleta cu ce user ai vrea sa ramani? Ce ati face? Cum ati scapa de acolo?

ps. T\A

20 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cu @Mufla.
Probabil ne-om` holba la buda!

| Bya132 a răspuns:

Nu ştiu, cu cine sunt oferte...
Aştept.
De preferabil să nu aibă gaze.

| Kazimir a răspuns:

Cu Ely. am face probabil sex. de ce as vrea sa scap de acolo?
ps. pot sa raman cu 2 utilizatori? ca vreau sa o iau si pe justme.

| Kazimir a răspuns:

Ok fetele. stop! il iau atunci pe sconcs in baie si tragem basini

| giuly a răspuns:

Cu tudorrrrrr
Mă caţăr pe capul lui, ies pe geam şi îl las acolo.
http://i.imgur.com/uoI0W.gif

Răspuns utilizator avertizat
| JustMeBăi a răspuns:

Cu LolaXLilly, e asa de secsi fata...nu sunt bi, da' imi place asa de mult de ea, si am scapa ciufulitesmug te'ai prins, eh?

Just kiddin'...

| JustMeBăi a răspuns:

Tudorrrr - Tu's gatu' ma'tii, furi replici, ai? Esti atat de (ne)original...

| JustMeBăi a răspuns:

IloveKizimir - Da' nevasta'ta nu o sa fie geloasa?smug Pe mine?smug

| JustMeBăi a răspuns:

Ăăă, Kazimire, uitaşi să-ţi zic că nevastă-ta e geloasă pe mine...şi eu pe ea...

| JustMeBăi a răspuns:

Ely - Da' acum ma vanezi?

| JustMeBăi a răspuns:

Ely - Nu vreau niciunul!

Vreau sa stric familii. Muahuahuahuaaaa...

| JustMeBăi a răspuns:

But I'm Justzilla, voi reusi...Muahuahauhauaa

| Pisicuța a răspuns:

Creed ca...cu.aaah...nu stiu thinking

| LolaXLillyNuSpuneNimik explică:

@JustMe laughing Lollaughing am ras cand am vazut raspunsul

| LolaXLillyNuSpuneNimik explică:

@JustMe eu as vrea sa raman cu tine sau cu Pissycutzza sau ca Nobody sau ca giuly nu pot sa ma hotarasc. :->

| ElySiKazy a răspuns:

Da.sunt foarte geloasa pe JustMe, cu toate ca n-am motive.dar sunt laughing chiar acum plang straight face

| ElySiKazy a răspuns:

laughing JustMe, mai bine ia si tu un baiat care se uita la tine nu te baga in familia oamenilor laughing, ce zici de Iustinel...hai ca e liber smug

| ElySiKazy a răspuns:

JustMe,iti pierzi timpul aiurea.ca nu reusesti smug

| a răspuns:

Cu Muflă sau Giuly, dar cine a zis că aș vrea să scap?

Întrebări recente