| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Daca am scapat miere pe tastatura la laptop, cum pot s-o curat?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cu limba. Preferabil nu a ta.

23 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Asta da, intrebare intrebatoare! straight face

| NoChanceForUs a răspuns:

Se duce frumos la service, ori dacă nu, te apuci tu să o cureți cu șurubelnița.

| Vizitiul a răspuns:

Era murdara? (mierea)

| CastorR a răspuns:

Varsa mai multa, poate... Poate o sa se intreprinda si o sa dispara.

Fizica nenorocita... mi-a zis profa ca o sa imi ramana in cap da eu n-am crezuto. straight face

| Downfall a răspuns:

Ia o pâine şi dă cu ea peste tastatură. Aşa cureţi tastatura şi te alegi şi cu un sănviş big grin

Răspuns utilizator avertizat
| WhiteWolf7 a răspuns:

Foarte simplu:
Pasul 1:Iei un ciocam
paul2:Te prefaci ca laptopu este fata celui mai aprig dusman
pas3:faci imprumut bancar
pas5:ai sarit peste pasul 4
pas 4:cumperi alt laptop
pas6; iti dai seama ca ceva nu e in regula cu numaratoarea mea
pas7:iti dai seama ca tocmai ti-am dat un raspuns stupid si dai vot pe masura
pas 8:deja te-am stresat asa ca gandesti sa nu citesti mai departe
pas9; inca citesti
pas10:mai lasa-ma dracu-n pace ca mi-au amortit dgetele, de unde dracu sa stiu eu ce sa faci cu nenorocitu de laptop?

| Frunziix3 a răspuns:

Hmmmmm...si mie mi-a curs suc pe tastatura.blushing
Te duci la un magazin de electronice cu laptopul.

| mgtow a răspuns:

Pui mascota s-o linga toata.

| NothingToEat a răspuns:

Cu talent

| Forevăr a răspuns:

Cine banana invelita cu ciocalata + un prezervativ te-a pus sa scapi miere pe tastatura? * se enerveaza * Linge-o!

| ady123 a răspuns:

Cu limba si tiai facu si pranzul

| TheGrayWolf21 a răspuns:

1Daca ai scapat-o ce ti s-a intamplat ca vad ca poti sa scrii?
2 Daca vrei raspuns amuzant:adu ursu ca n-are provizi de iarna si o sa-i priasca mierea ta + ca mai are cum sa dea "Like,,, pe FaceBook
3Raspunsu normal : habar-n-am

| Monsterrr a răspuns:

Cumpără un urs.

| BDoruAndrei a răspuns:

Folosing o cârpă umedă când ai laptopul închis, și cureți ușor ușor dar ai grijă să nu o bagi în taste că Moș Crăciun nu mai are bani de tastaturi de laptop(200 de ron o tastatură nouă de laptop)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mergi la magazinul de electronice si sa intrebi daca mai au tastaturi sau tastature ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chemi o albina, dar ai grija sa nu creada ca tu esti mierea

| XxXJoK3rXxX a răspuns:

Iti cumperi un urs rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru XxXJoK3rXxX):

1 noiembrie 2011 - 1 aprilie 2013.

| XxXJoK3rXxX a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru XxXJoK3rXxX):

Cred ca e mort si calculatorul ala, nu numai tastatura. Chiar daca intrebarea a fost pusa la misto.

| XxXJoK3rXxX a răspuns (pentru anonim_4396):

We impinge aerul si vedeti de treaba ta, nu o cauta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru XxXJoK3rXxX):

laughing No comment.