| BeHappyForMe a întrebat:

Daca am sters pe cineva din lista de messenger dar nu i-am dat ignore aceasta ma poate vedea cand sunt online, avatarul, daca dau massuri, ce status am chesti din astea?

Răspuns Câştigător
| Andra_4836 a răspuns:

Buna, da se poate. Iti si poate scrie inapoi, desigur, si poti sa accepti din nou persoana respectiva in lista, daca vrei. happy
Acea persoana te are inca in lista, deci iti vede statusul si avatarul.

3 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Da...se poate!
pup
pa
funda?

| Laura_2393 a răspuns:

Da, mai putin sa primeasca mass-uri decat in cazut in care l-ai pastrat in adress book

| Alexandra_5259 a răspuns:

Nu.Deoarece tu practic''l-ai aruncat la cosul de gunoi, dar nu ai golit cosul(ignor)''. Poti sa-i dai inapoi add daca doresti.