| DuRR3xX a întrebat:

Salut baieti. Daca am dat ignore la cineva pe messenger iar acum eu sunt online el ma poate vedea ca fiind offline sau online?

7 răspunsuri:
| Rush a răspuns:

Nu te poate vedea, si nu poti primi mesaje de la acel cineva.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Daca i-ai dat unei persoane ignore, aceea persoana te vede offline, ignore- stergi, nu o mai ai in lista

| viorelmmv a răspuns:

Nu te mai poate vedea delocwinking

| Eidriana a răspuns:

Daca ai dat ignore atunci nu te mai vede online si nici nu iti mai poate trimite mesaje. Daca doar ai sters din lista persoana respectiva atunci te vede online si iti si poate da mesaje.

| coszma19 a răspuns:

Daca i-ai dat ignore trebuie sa te vada offline sau poate ai sters doar din adresbook, cauta iar in lista daca gasesti user-ul iar dai pe el si se deschide fereastra acea si in treapta iti apare ignore user si dai acolo.

| Abby12 a răspuns:

Te va vedea mereu offline

| DianaDya77 a răspuns:

Nu!winking