| Popcorncubranza a întrebat:

Daca ati putea avea orice slujba din lume, ce slujba v-ati >alege?:

Răspuns Câştigător
| BlackVeil a răspuns:

Orice slujba? Pai daca orice, orice, atunci as vrea sa fiu Mos Craciun(dar sa exist).
Nimic nu e mai frumos decat sa aduci zambetul pe buze tuturor copiilor din lumea asta!

13 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Psiholog.

| Aero a răspuns:

Chief Executive Officer - Microsoft Corporation, Redmond, Washington, USA.
tongue Orice, nu?

| kiky278 a răspuns:

Avocat

| User a răspuns:

Premier. As fi mai rau decat toti Bocii (1, 2, 3, 4, 5 si 6) luati la un locdevil

| AliceHappyGirl a răspuns:

Prezentatoare. Indiferent ca a unei emisiuni de divertisment, stiri, stiri sportive sau meteo.

| dαɴЗ a răspuns:

Undeva unde sa fac popcorn cu branzahappy.

| RoxAnana a răspuns:

Avocata-asta o sa si fiu

| XKidutzaa a răspuns:

Pey ce intrebare e asta ca potri sa ai orice slujba cvrei din lumea astalaughing... dar desigur sa inveti...eu vreau sa am fac profesoarahappy

| CatalinAndrei01 a răspuns:

Cantaret pop

| alexutza222 a răspuns:

Profa de istorie, psiholog, vedeta, etc.

eu as vrea sa am pentru o zi toate meseriile sa vad care mi s-ar potrivi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brancardier smug

| Wladutz a răspuns:

Eu m-as face un inginer auto si sef de atelier(oricum asta vreau sa fiu)

| MariusSamp10 a răspuns:

Programator de calculatoare.Hoby-ul meu:X:XSau FBi.Sau altc ceva