| LoveÈℓa a întrebat:

Daca ai putea deveni orice animal din lume, pe care l-ai alege? Justifica de ce.

Răspuns Câştigător
| marina_1486 a răspuns:

Eu as alege delfinul, pentru ca e asa de gragalas si uneori chiar mai sufletist decat omul...Sunt asa de fideli si asa de inteligenti(eu cred ca sunt un miracol al naturii).

22 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Liliac vircolac sa-i beau singele dragonului @blondissima.

NOname
| NOname a răspuns:

Mă simt aici ca la Zoo, hihi, pe cuvânt.
Bine, mă alătur şi eu acestei frumoase nebunii şi aleg să fiu...om. De ce? Pentru că aş putea să am grijă de voi şi de mine, aş putea să simt tot ceea ce simt şi să gândesc, instinctele mele ar fi puternice, dar n-aş fi condusă de ele, viaţa mea ar fi complicată şi grea (poate), dar aş înţelege de ce şi aş şti să-i fac faţă, aş şti de ce plouă şi ce e focul şi cum să profit de el, aş avea toate aceste întrebări care mă macină şi aş caută răspunsuri, iar dacă aş fi şi o norocoasă, aş avea şi conexiunea la net, hihi, nu-i grozav?

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Broasca testoasa pentru ca pot trai intre 200 si 350 de ani... daca nu ma striveste nimeni laughing

| DorelSudoru a răspuns:

Noi suntem cele mai periculoiase animele...

| blondissima a răspuns:

O parte din mine imi spune ca si omul e un animal si este ilogic sa-mi doresc a fi un alt animal.
Cealalta parte imi spune ca si-ar dori sa fiu dragon, sa pot sa-i ard pe toti cei rai si apoi sa ma ard si pe mine pentru ca am fost rea si i-am ars.

| blondissima a răspuns:

@Hombre, trebuie sa fii precaut sa nu te ard eu prima. laughing

| blondissima a răspuns:

@TuristulVirtualDebusolat, pe tine te-as manca nu te-as arde. laughing

| SatanaInIzmene a răspuns:

Porc! ...sunt si voi ramane.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Eu as alege tigrul, puternic si impunator, sa stie lumea de frica.

| MasterGoldX a răspuns:

Tigru & dragon.

| ellai a răspuns:

Cred ca as alege o pasare calatoare. as putea vedea locuri extraordinare, peisaje superbe, plus ca pasarile calatoare zboara intotdeauna in stol ceea ce e bine avand in vedere ca urasc singuratatea.

| Andu_7395 a răspuns:

Socatele happy

| alexralu34 a răspuns:

Leu, e puternic, nimeni nu se pune cu el si este,, Regele Junglei'',inspira regalitate si forta, dar in acelasi timp si eleganta sau un paun arata superb, inspira eleganta si gratie si are niste culori foarte frumoase ale penelor ce dau inpresia ca coada e o trena multicolora cand e jos si o caoroana cand e ridicatasi are un comportament regal sau un vultur, gigant ce zboara deasupra tuturaor si nimeni nu-l atinge, zboara printre nori cu o mandrie unica.

| smashedblackfox a răspuns:

Pai,am doua preferinte:
1)lupul, pentru ca e puternic, traieste in haita, se vindeca repede, si e adorabil
2)zebra, pentru ca ii ador pielea, este de asemenea un animal puternic

| alex_1645 a răspuns:

Am trei animale preferate: Sarpele, Leul si vilturul.
Dintre aste nu mi-ar placea sa fiu sarpe pentru ca o fi el animalul meu preferat dar ma sperie un pic.
Vultur mi-ar place cel mai mult sa fiu dar pote se da unu smecher si ma inpusca.
Leu, este super e puternic rapid agil si in primul rand este regele junglei dar ce ma fac cu braconieri.
In concluzie or fi oameni rai dar tot mai bine e sa fi om.

| baalial a răspuns:

Eu stiu, poate un leu datorita puterii si rangului de "rege al animalelor"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O felina, cu siguranta. Sunt suple, rabdatoare, agile, puternice si cu personalitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lupul. D-aia!

| HoneyCocaine a răspuns:

Dragon.Pentru ca...sunt un mit.

| deliamaria13 a răspuns:

As fi o pasare sa pot sa zbor

| Bloody7777 a răspuns:

Eu as alege o pisica sa am "9 vieti" sa vad bine pe intuneric si sa am instincte dezvoltate sa cad mereu in picioare iar in fata unui adversar de exemplu un caine fug si ma catar in copaci as fi aproape invincibil o da si nu as muri decat daca as pati ceva la coloana vertebrala te rog fundita:X

| SweetGirlSakura a răspuns:

Eu cred ca cainele, pentru ca eu am un catelusi, si crede-ma are un trai de caine vedeta.