| Wolfy45 a întrebat:

Daca a-ti putea alege un loc din lume unde sa calatoriti, care ar fi acela? [argumentati-va parerea:*].

Răspuns Câştigător
| rockmeout a răspuns:

As calatori pana in Copou, in fata acelui bloc; As sta acolo foarte mult timp, impreuna cu iubita mea, cea mai minunata fata din lume day dreaming As prefera asta decat sa merg in orice alta tara :*:*

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

In Roma mi-as dori tare mult sa vad Colosseum si armele cu care se bateau gladiatorii.
Dar tu?

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Palestina... pentru ca i-am auzit pe multi dupa ce au fost imprumutati cu bani ca pleaca in Palestina rolling on the floor)))

| ENDofGaming a răspuns:

Polul sud.Am vurut intodeauna sa vad pinguinii in fata mea cum inoata cum se joaca etc...

| MysteriousGirl14 a răspuns:

Turcia.Mereu mi-a placut tara asta.