| Blueeyes6969 a întrebat:

Daca ati putea propune o lege, care ar fi aceea? Chiar daca este traznita...

16 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Sa avem 1 an de vacanta, sa nu mai mergem la scoala!

| AtateaConditii a răspuns:

Sa alegem noi materiile de Bacalaureat. Fiecare sa dea din ce se pricepe.

| NU_Optimistu_1991 a răspuns (pentru AtateaConditii):

Bine spus

| NU_Optimistu_1991 a răspuns (pentru AtateaConditii):

Sa se legalizeze marijuana si la noi :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As desfiinta Steaua
As aresta pe cei care obliga fetele sa se prostitueze.
As ucide toti oamenii care violează femei.

| SweetMinion a răspuns:

Toti cei care ucid sa fie decapitati, sa stie si ei cum e sa fi omorat.
Sau, o zi pe an, toti trebuie sa isi arunce mastile si sa fie cum sunt ei de fapt, as vrea sa vad cati oameni chiar sunt ceea ce par.

| CAMIOANIEEE a răspuns:

Să fie marijuana legală!

| FrateleAndrei a răspuns:

Să mergem la şcoală in weekend, şi in timpul săptamanii sa nu mergem.

| Glumet a răspuns:

Sa nu mai fure politicienii. happy

| genifar45 a răspuns:

Sa se execute toți psihopati, violatorii și criminalii prin decapitare big grin

| djalexandrual a răspuns:

Legalizati iarba!

| cataleya a răspuns:

Rasismul sa fie pedepsit cu inchisoare pe viata.

| Ciocoiu_Marinel_1996 a răspuns (pentru cataleya):

Al dracului, esti negru?

| PaulNeagu a răspuns:

Sa facem ce vrem laughing)) sa avem voie sa facem tot! si sa avem toti cate o arma laughing)

| alyely a răspuns:

Ca toti oamenii sa se numeasca "Vasile" sa le tin minte numele laughing))))))

| ItzKimuraTPU a răspuns:

Fara teme.