| TraficantaDePufarine a întrebat:

Dacă aţi putea să călătoriţi în timp, în ce epocă aţi vrea să ajungeţi şi ce obiect aţi lua cu voi? Spuneţi de ce preferaţi ca acel obiect să vă fie tovarăş de călătorie!

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

As vrea sa ajung exact in momentul in care lui ala care a inventat scoala i a venit ideea...as lua tigaia norocoasa cu mine(cu ce vrei sa i scot ideea din cap?)

6 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Aș vrea să ajung exact în momentul în care s-au inventat dildăii

| Criiiiiiiis a răspuns:

Epoca Medievala.
As lua cu mine 50000000000000000000 de litri de cola.
Ca sa am energie si sa nu adorm pe acolo!

| Pisicuța a răspuns:

Aș vrea să ajung în momentul în care DICKen vroia să mă bage, la botezul meu, într-un sertar D: ...he knows very good ză story.
Ce aș lua cu mine? Ei bine.un săculeț cu bomboane thinking ca să îl mituiesc în altă cameră și să stea acolo până când se termina ziua, mwahaha devil.

| Pisicuța a răspuns:

@CriiisFaceLegeaAşaCăTaci then good look on findin' a toilet.

| MiHaI a răspuns:

As vrea sa ma duc atunci cand mama si cu tata lucrau la mine

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Orice in afara de baitzi! fundita ca am fost prima...