| GabbyGabriella64 a întrebat:

Daca ar fi posibil sa calatoriti in timp in trecut in ce perioada istorica v-ati duce? Si daca ati avea posibilitatea sa intalniti o personalitate marcanta care a trait in acea epoca si sa vorbiti cu ea(bineinteles sa fie posibil sa va puteti intelege si sa fie deschisa sa vorbeasca cu voi) pe cine ati alege si ce discutii ati vrea sa abordati?

12 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

As vrea sa merg undeva prin anii 88-90 si sa imi intalnesc bunicii din partea tatalui nu i-am cunoscut personal.

| Brizbriz a răspuns:

Leonardo Da Vinci... tipul a fost un geniu absolut, absolut (putea de ex. sa scrie cu ambele maini de la dreapta la stanga), si se presupune ca a avut de a face direct cu D-zeu/extraterestrii, pentru ca la un moment dat a "lipsit" si totusi s-a intors

| 1997onur a răspuns:

2014.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mi cunosc strabunici. ce ne intere pe noi de altii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În anii '90 și 2000. Aș sta la taclale cu Aaliyah, cântăreața decedată.

| Brizbriz a răspuns (pentru anonim_4396):

BRAVO!
Queen of Damned, unul dintre filmele mele preferate... EVERRRR
inca mai ascult din cand in cand:
https://www.youtube.com/watch?v=fuCAjTbRfL8

| Together a răspuns:

M-as duce sa-l vad pe Isus cum facea miracole sa ma conving happy

| Jessica1235 a răspuns:

Aș merge înapoi în copilărie, totul era perfect?

| alexandradlr a răspuns:

În anii '90

| MyNameisEduard a răspuns:

Clar Michael Jackson happy

| cehos69 a răspuns:

Josef Mengele
Horia Sima
Zelea Codreanu
Dem Radulescu
Toma Caragiu
Iuliu Maniu
Mircea Vulcanescu
Stalin
Hitler

| SimplyBlue a răspuns:

Aș merge în toate epocile.
Colegii de forum care au dat răspunsurile poate sunt depresivi sau au alte problemuțe. laughing
Când ai la dispoziție calatoria în timp, te duci la bunici și la Michael Jackson? laughing
Ai milioane de enigme de văzut, nu mi-ar ajunge toată viața să le vad în realitate pe toate.