| xXsweetgirl99Xx a întrebat:

Daca azi as raspunde cu "Da" la orice întrebare, ce m-ati întreba?

29 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Daca iti fac o propunere fff indecenta o vei accepta?

| SergiuBoss11 a răspuns:

A fost placut oralul de mi l-ai facut aseara?

| HaLoGeNNN a răspuns:

Dylan Schombing e prost? smug

| GaboruGGG a răspuns:

Esti dulce? happy

| LoveSleep a răspuns:

De ce aș vrea să răspunzi cu "da" la tot ce întreb?
Cred că era mai logic "Dacă azi aș răspunde sincer la orice întrebare, ce m-ai întreba?"

| AirănMeidăn a răspuns:

swgi pe gratis?
asa-i ca ai 13 ani?
apasa ctrl+w

| RareşTPUro a răspuns:

Esti de acord sa pui o poza cu tine? Pune una ca poza de profil.

(Fara smecherii care scrie in fotografie "Poza cu tine/mine" sau alte treburi din astea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Mă lași să-ți dau limbi în vagin?" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imperatrix e tare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as intreba daca esti gata sa o facem pe o scena in fata a 10000 de oameni fara acei de la televizor acompaniati de muzica lui Bach in timp ce toata sala de 10000 de oameni si acei de la televizor fac fap. + la asta v-om face aceasta pe podea, ne v-om dezbraca treptat iar tu vei accepta tot ce-ti propun si la sfirsit te voi pune pe masa si te voi saruta ca aia de la 50 shades of gray. Esti de acord? Dece mai intreb daca ai spus ca raspunzi da big grin

| Copac13 a răspuns:

Imi dai zece lei

| Copac13 a răspuns:

Ba copiilor s-a inventat bordelul sau prostituatele ce veniti sa cersiti sex de la una de 13 ani

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru Copac13):

N-am 13 ani I don't want to see

| Copac13 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

10 atunci

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru Copac13):

NU!
De ce va dați ci presupusul si spuneți ce vârstă am fara sa știți sau fara sa ma întrebați înainte? *ma refer la toti"*

| Copac13 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Bineeeeeeeeeeee cati ani ai? happy

| Copac13 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Fericita

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru Copac13):

Iti spun eu ca nu îți pasa happy

| Copac13 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Mie imi pasa de orice mai putin de cativa cine se simte se simte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 13 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Dar tu faci 15 sau 16?

| KamaSutra a răspuns:

Doamne.numai perversi pe-aici!

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru KamaSutra):

Stiu...

| PedoBarbie a răspuns:

Îmi dai un milion de catralioane de trilioane de lire sterline?

| SweetMinion a răspuns:

Esti facuta din zahar? O.o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti gata sa te arunci de pe balcon si sa spui ca esti o proasta?