| VasileAmadon a întrebat:

Dacă bag un mar in wc si il mănânc, pot face infecție in zona gurii, dau funda urgent

15 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Este ceva perfect normal sa speli marul in WC …
De unde va vin intrebarile astea?

| VasileAmadon explică (pentru danutzu96):

Vreau să-i fac asta unei persoane :d

| DuckDodgers0 a răspuns (pentru VasileAmadon):

Se poate imbolnavi, astea nu sunt glume

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți face infecție în tot corpul și să mori din cauza ei. În WC sunt bacterii de putrefacție care mănâncă carnea de pe tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu daca faci sau nu infectie la gura, ca noi nu mancam de prin wc-uri, dar spune-ne tu, dupa ce il mananci, daca ti-a priit.
Pofta buna!

| darrio2007 a răspuns (pentru VasileAmadon):

O idee foarte proastă.

| anonimg a răspuns:

Este suficient ca mărul să nu fi fost spălat deloc și să ne îmbolnăvim. Mai ales acum cu covid19.
Dacă faci un lucru rău, răul se va întoarce împotriva ta chiar atunci când îți va fi lumea mai dragă.
Defectele noastre de caracter trebuiesc îndepărtate și nu înrădăcinate prin fapte și glume nesărate.

| Zorn a răspuns:

De la cat de curat/dezinfectat/intretinut e WC-ul poti face de la o simpla enteroviroza pana la hepatita. E ca o cutie cu suprize, nu stii ce boala iei. happy

| danbnz a răspuns (pentru VasileAmadon):

Incearca tu primul si vezi ce se intampla.

| VasileAmadon explică (pentru Violleta2022):

I-au aparut deja bube la gura după nici 3 ore

| Sofer a răspuns:

Îl dezinfectezi bine de tot apoi vezi la microscop sa nu conțină bacterii.

Răspuns utilizator avertizat
| TristanTzara a răspuns:

Șanse foarte mari, vorba aia, nu face asta acasă. Dacă ai făcut-o deja, și nu se simte bine sau are alte simptome, SUNĂ la salvare!

| ALeXzK1 a răspuns:

E o farma de a spala marul si daca ai si bref detergent.

| Goete a răspuns:

Nu, dar te poti inneca mancand in wc