| lumeaimizicefane a întrebat:

Daca beau redbull si ma arunc de la etaj, o sa imi dea aripi?
rog raspunsuri serioase

14 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Aripi care te vor duce in iad, ce frumos.

| LoveSleep a răspuns:

Nu știi până nu încerci.
Cine nu riscă, nu câștigă.
A greși, e omenește.
Cine se-aruncă de la etaj, departe ajunge.
Go on, plz.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Spune un om cu experienta. Ai cazut si de pe casa, si in WC, oare de unde o sa mai cazi? Ametitule.

| KillMePlease a răspuns:

Depinde.

| AirănMeidăn a răspuns:

Aripile le primesti dupa ce te arunci, chiar nu ai vazut in filme?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ia vezi, si după sa ne spui si noua

| dragosbogdan001 a răspuns:

Esti prea serios. Da iti va da dar de-alea imaginare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti vecine?
Pe lumea cealalta iti primesti aripile, aici doar te strivesti de bordura.
Cand ajungi in dreptul geamului poate imi arunci boxerii de pe sarma pe fereastra, vad ca afara a cazut ceata, poate ploua.
A, stai ca n-am minute pe telefon. daca ajungi la parter, vezi daca e vecina singura. Spune-i sa vina pe la mine...da, apoi zduf! faci ce vrei.Ms.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe aripi de vant
Mă arunc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă taurul roșu îți bea sperma înainte de a 9-a zi de post vei muri intoxicat cu securi și nimeni nu îți va poleniza cerul iar leagănul pe care te dădeai în copilărie îți va ofili creierul și vei vedea doar alb-negru până când ai să iei în gură o oaie cu "c" în față și imi vei da mie seva colorată din tine.

| PŞtefaniaP a răspuns:

O sa-ti dea aripi picante, ai grija.

| AnonSexy a răspuns:

Nu.da o sa-ti dea bordura un cap in gura.

| BekeAlexandra a răspuns:

Da îţi dă aripi să zbori către Dumnezeu altceva nu îţi poate da decât un bilet doar dus la prima clasă happy