| MIRUNAmyra a întrebat:

Daca cineva v-ar intreba :Ce fel de animal scarbos mai esti si tu?, ce ati raspunde? Funda pentru cel mai haios raspuns!

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

O oglinda.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Crucified a răspuns:

Bunica-ta cand era tanara. happy

| W3R4 a răspuns:

"n-o sa-ti vina sa crezi, dar sunt...MA-TA! *trolololo* devil "

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Multi ar spune: ia uite cine vorbea, sau merci la fel! Eu zic: Ok. Dar nu vezi ca-s animal scarbos de rasa? Sunt un sfinx cu par de leu, dinti de cobra, cap de este si corn de inorog. Tu de ce asa esti?

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Peste* scuze de greseala, ma grabeam sa scriu.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Rasa* ma grabesc cam mult.

| Weedier a răspuns:

-Tu.

| Smile2BHappy a răspuns:

Te-ai uitat in oglinda de dimineata?

| CuteCurly a răspuns:

Un unicorn constipat, dar tu ce fel de omida mutant cu 3 ochi esti?
Asta i-as raspunde.

| IchigoFullbring a răspuns:

I-as zice:mama, asa vorbesti tu despre MA-TA nesimtitule?

| ChristinaGM a răspuns:

Uita-te in oglinda si o sa vezi. laughing