| Kisie a întrebat:

Daca ati avea un milion de euro la voi ce ati face cu ei? Funda pentru cel mai haios raspuns

Răspuns Câştigător
| MariaChrii a răspuns:

1 probabil ca as da web masterului de pe TPU sa scoata toate intrebarile tampite ca m-am plictist sa raportez intrebari despre dimensiunile penisului la o varsta anume si metin in sus metin in jos apoi cred ca mi-s lu o casuta undeva pe o insula cu vedere la ocea si o biblioteca imensa si restul i-as dona fratelemeu big grin

3 răspunsuri:
| FcRb1923Madalin a răspuns:

Le-asi plati la toti boschetarii cate o curva sa f**a si ei ceva, fara sa fie acuzati de violwinking

| mariuseu12 a răspuns:

Aaa...daca as avea 1 mil de eurothinking ar fi intr-adevar interesant.
1. mi.as lua o masinuta draguta [nici prea prea nici foarte foarte]

2. as cumpara sau as amplasa in vecinatatea locuintei mele o arena de paitball si ua de lasertag laughing iubesc jocurile astea big grin

3. aaa... era sa uit mi.as cumpara o casa intai big grinlaughing

4. de restul bomboane ca is copil inca laughing

| dragonladyflame a răspuns:

Mias comanda in primul rand o masina de facut bani, as arunca o parte de pe o cladire foarte inalta, mi-as lua o masina sport si ink vreo 10 masini second hand pe care sa le duc pe un camp si sa le pun dinamita dupa care sa privesc dintr-un sezlong cu o bautura in mana cum face bum.din vreo mie de euro din bancnote mici as face un tablou pe care dupa ce il pun la licitatie si in ziua licitatiei ma duc mascata si il distrug cu o mitraliera.inca vreo 5 mii i-as pune ca si premiu la un concurs cu numele de "cel mai prost castiga" big grin acum daca nu te superi, raspunde tu insuti la intrebare happy