| hândel a întrebat:

Daca corpul tau ar fi o zona de atractie turistica, care parte ar atrage mai multi turisti? big grin

Răspuns Câştigător
| alexandra_3253 a răspuns:

La mine...thinking cred ca sanii sigur...pe data ce am 110 cm la eilaughing...sh poate fundul...cine stie...cine se uita stielaughingrolling on the floor

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Leea1234 a răspuns:

Sanii si picioarele!

| juniper a răspuns:

Creierul meu.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Otonis de ce esti asa curios? big grin ai chef de excursii in zone turistice? rolling on the floorrolling on the floor... nu stiu ce sa-ti raspund thinking cred ca asta ar putea sa o spuna "alti" ( care poate imi admira corpul big grin ) sau "ex-ul" straight face... tu ce zice depre tine?winking

| buburuzaucigasa a răspuns:

Picioarele si abdomenul.

| Rosalie_9695 a răspuns:

Ochii mei verzi love strucklove strucklove struck

| lora_9285 a răspuns:

Toata zona ar fi interesanta! Daca ar atrage doar o parte din intreg atunci, dupa o vizita poate se plictisesc si nu se mai intorchappy

| eretuf a răspuns:

Cred ca totul... Odata ce ai avea şansa de a explora un corp uman...

| LCD a răspuns:

Ochii sau fundul whistling