| Broadband a întrebat:

Daca fulgera, sfantul ilie imi face poze?

8 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Dacă fulgeră, Sfântu Ilie face grătar cu norişorii pufoşi, negri ca şi cărbunii, plini de grindină...

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Nu.Iti face sf.Petru chemare.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

NUUU! Sfantu...Ala...Cum il cheama? A da, Sf. Petru! Si dupa aia ti le de prin Blushtut. Porneste-l pana nu e prea tarziu si se plictiseste!

| Cσσкiє a răspuns:

Când veţi înceta să puneţi întrebările astea stupide?! straight face
Mă dezamăgeşti, sincer, Marius... Cum poţi întreba aşa ceva?
Doar ştii că a fost Sf. Petru!

| Loveis4free a răspuns:

Nu,iti face dra*u poza ca sa se masturbeze cu ea.(nu sta la geam cand fulgera ca s-ar putea sa se sature de fotografie si sa vrea originalu)

| ButelieCuPetrol a răspuns:

Da cum sa nu? Iti face cu de ala, digital noua generatie x3.
Ti le trimite pe mess.Baga-i id-ul:IlieGigoloBossuTau@rai.ro

| Eღilia62 a răspuns:

LOL si-a lasat blitzul pornit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, doar iti arata calea spre Iad! El stie ca ai orbu' gainii.