| AirănMeidăn a întrebat:

Daca iarna nu ninge,
Ninge de ce nu iarna?

20 răspunsuri:
| diuluss a răspuns:

Pai pentru ca seria anotimpurilor si pentru ca seceta.

| Public22 a răspuns:

De-a dracu si de ambitioasa!

| Rührselig a răspuns:

Du-te beat,
eşti acasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Rührselig):

Drăcuieşte ducerea.

Răspuns utilizator avertizat
| Dyana8 a răspuns:

Pt ca iarna ii beata si pentru ca fulgii is vodka.winking

| GroparuVesel a răspuns:

Fiindca iarna ninge, dar nu ninge iarna. sad

| єχcєєℓ a răspuns (pentru GroparuVesel):

Dar zăpada nu cumva împiedică serviciul pompelor funebre?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altul care face parte din"Noua generatie"...

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru anonim_4396):

Habar nu ai de categorii...Lasa copiii in pace! Macar la aceasta categorie, ei se distreaza.

| Mazzenine a răspuns:

Da.

| TequilaG a răspuns:

Pentru ca...Automobile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

"Desteapto", te rog sa accesezi si alte forumuri, si sa arunci o privire la ceea ce se posteaza intr-o astfel de cateforie. Daca categoria se numeste"Trivia/Amuzante", asta nu inseamna ca trebuie sa postam continut care sa nu aiba niciun scop si niciun sens. Apropo, dupa cuvantul"categorie", din raspunsul tau, nu trebuia sa pui virgula(,). Nu mai te chinui sa faci pe inteligenta, ca doar dai in gropi.

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, cum spuneam... vorbesti mult prost!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Hotul striga"hotu' ". Vezi-ti de viata ta, sa nu ajungem la probleme serioase, femeie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mere, pentru ca din seria iernilor si pentru ca frig si de al dreacu si de ambitioasa.

| ClauditaSmile a răspuns:

Ca sa se mire prostii care intreaba

| 0NewLife a răspuns:

Ha ha ha laughing) mai fa o gluma laughing nu mai pot ma doare burtalaughing)

| GroparuVesel a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Din contra, iau dublu daca ninge si se umple groapa inainte sa bag mortul.