| Barajag a întrebat:

Daca intr-o tara ar fi numai barbati, ar putea ei oare sa reziste fara femei?hee hee

Răspuns Câştigător
| alexutzu00791 a răspuns:

Eu m-as face gay

29 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Fara indoiala, nu! Exista precedent in istorie:"Legenda rapirii Sabinelor". Mi-ai amintit de filmul de cinemateca:"Sapte neveste pentru sapte frati"care mi-a placut foarte mult.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu ma intreb cum ar rezista vizitatorii tarii aleia fara masti de gaze!

| Leea1234 a răspuns:

Nu, nu cred ca ar putea, si cred ca nici noi nu am putea sa traim fara ei!
stii cum se spune :"rau cu rau, dar mai rau e fara rau!"

| Bacemi a răspuns:

Greu de crezut. Ce ne-am face noi fara voi happy

| JeSa a răspuns:

Se dă unul la altultongue şi se scotlaughing)

| lia a răspuns:

@Amibotea, nimeni nu te pune sa astepti pana se intampla aceasta "tragedie".
Succes la dat, sau la luat! laughing

| Marii a răspuns:

Daca nu-s gay, nu rezista.happy

| I.Love.Football a răspuns:

Nu ar putea trai fara femei, insa cred ca barbatii ar putea rezista mai mult decat am putea noi fara ei laughing.

prfml
| prfml a răspuns:

Le va importa happy

Răspuns utilizator avertizat
| remus a răspuns:

Greu, greu, foarte greu, dar nu imposibil.

| TeoIonela a răspuns:

Nu

| alecs871 a răspuns:

Gandeste-te la puscariasi, la cei din armata care nu au voie in permisie un timp destul de lunghee hee

| Alex_7297 a răspuns:

Îţi dai seama ce trafic o să fie pe redtube?
Glumeam, cu siguranţă nu am putea rezista! Şti cum se zice, în spatele unui bărbat de succes e o femeie puternică...

| Psycho a răspuns:

Pe naiba! rolling eyes ar fi morti fara noi. laughing

| asdgfhresry a răspuns:

Nicicand. Sa recunoastem ca nici ei nu pot trai fara noi, nici noi fara barbati.hee hee. Nu e vorba de relatii sau chestii de-astea, dar pur si simplu nu putem trai separatbig grin

| vyo a răspuns:

Nicicand, fara femei sunt morti cum si noi fara ei.

| shalimar a răspuns:

N-ai tu idee cati ar emigra.sunt aproape sigura ca tara aia ar ramane pustie. iar daca ar fi interzis sa paraseasca tara, cum s-ar lasa noaptea, ar navali cu totii inspre granita inarmati cu topoare, cutite si ce ar mai gasi la indemana. laughing

| mayli_9074 a răspuns:

Ar fi morti rau de tot fara noi femeile dar sa nu uitam ca si noi avem nevoie de ei cate putin.

| @@ a răspuns:

Ar exista laba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gindeste-te ca un portavion, sau ca o minastire de calugari este o tara. Rezista ei fara fumei? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt e chiar invers. Noi suntem pe cale de dispariție, nu voi.
Așa că... ați putea trăi fără noi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As prefera sa fie Romania tara aia. Facem o tara turistica invadata de femeile din occident.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la un punct rezista ei, dar dupa ce se satura de... ajung sa isi doreasca o femeie langa ei! E mai placut, mult mai placut!

| metonst54 a răspuns:

Daca tara ar fi compusa din clone ale eu da

| alyx a răspuns:

Ai inebunit, vrei sa ave o lume numai de solcani? big grin

| dudu_3763 a răspuns:

Nu

| tomtom_7971 a răspuns:

Fara discutie nu... uni dintre ei poatelaughing dar si de femei ar fi cred ca mai greu putin.
Cu respect,

| mrbig a răspuns:

Sigur nu! Eu unul nu as rezista deloc! Am fost creati sa convietuim alatauri de femei si viceversa. ( Tot asta este si motivul pentru care inca nu s-au inventat tarile unisex laughing))))