April
| April a întrebat:

De ce oare pe unii oameni(barbati si femei)ii atrag mai ales cele/cei casatoriti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vorba despre fuga de responsabilitati. E singurul lucru atragator.Sex,dragoste fara limite si responsabilitati.

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pentru ca se stie, sau se intuieste, sau se spera, ca rutina si plictiseala, si dezamagirile relatiei oficiale pot facilita o legatura aparte, capabila (si) de altfel de impliniri afective si senzoriale compensatorii si gratificante, cu aspectul "ilegal' pe post de condiment exotic, care, "interzis" fiind, poate, iar uneori mai si da,... un gust aparte...

| CevaNormal a răspuns:

Dupa parerea mea ii atrage curiozitatea, si dupa parerea lor experienta, vorba aia gaina din curtea vecinului e mai buna, sau gaina batrina face zeama mai buna happy

| simoSTAR a răspuns:

Depinde ce urmaresti. te pot interesa banii, distractia, libertatea. un barbat insurat are mai multa experienta, este mai serios, stie ce vrea o femeie!

| yami a răspuns:

Sex fara obligatii si fara dureri de caphappy

| r8driver a răspuns:

Experienta lorwinking de a face sex.

| marioBARCELONA a răspuns:

Cred ca intervine EGOISMUL existent in oameni, de a intra in "posesia" a ceva ce apartine altcuiva. Unii se simt bine, triumfa dupa aceste cuceriri, chiar daca ar "calca peste cadavre".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Se spune că sunt mai serioși și respectoși în relațiile extraconjugale.
Nu te deranjează la orice oră din zi sau noapte, totul este programat în prealabil.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, e vorba despre fructul oprit, de faptul ca daca prin intamplare ai o relatie cu cineva de genul poti fi sigur de discretia sa...si multe altele

| lexandra a răspuns:

Extrem de usor de raspuns: Fruct oprit! Inca din cele mai primordiale timpuri, omul a cunoscut acest sentiment, si anume, cand vezi ceva ce iti place, doresti sa il ai, iar cu cat obiectul dorit este mai neaccesibil, cu atat ti-l doresti mai mult