| RAY a întrebat:

Oare va exista vreodata egalitate intre femei si barbati pe toata planeta?

6 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Sigur că nu.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Dar imi poti raspunde si la intrebarile mele de pe dragoste si sex

| Victor453 a răspuns:

Nu

| leapșa a răspuns:

Poate peste cateva decenii.

| BucurCristina a răspuns:

Mereu va exista atat egalitate cat si discriminare, singura diferenta este ca oamenii inteligenti stiu ca nu e nici o diferenta majora intre femei si barbati, iar oamenii mai putin inteligenti vor spune ca e o diferenta de la cer la pamant, chiar daca singurele diferente sunt cele fizice, nu si cele interioare.