| almaidk a întrebat:

Dacă lol înseamnă râsete,
atunci olo înseamnă plânsete?

13 răspunsuri:
| ForeverForYou a răspuns:

"LOL" are mai multe semnificatii ceva in genul "Laughing out lough", "Lots of love", "Lot of laugh" eu asa stiu...dar traducerea in romana ar fi a rade mult.

| suităr a răspuns:

Well...nu.

| AirănMeidăn a răspuns:

Doar mie mi se pare ca olo seamana cu ceva?
P.S. Eu asta cred ca e.

| SmileyQueen a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Nu dom'le! O perversa+ o perversa= doua perverse. Maine te voi uimi cu cele 27 de litere ale alfabetului.rolling on the floor

| PedoBarbie a răspuns:

S-ar putea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu d-astea! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"olo" sunt râsete ţigăneşti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună întrebare. Eu cred că o dăm în plante. Seamănă cu 2 cepe şi-un morcov. :s
Dar, dacă o luăm după tine, da, plânsete, schimbat de pampersuri, lapte praf, etc.
Sănătate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba chiar ţi-aş răspunde cu altă întrebare!
Ce înseamna ()? ( nu la sensul lor propriu de paranteze mă refer, bineînţeles. )

Răspuns utilizator avertizat
| ℵøℵαмε7655 a răspuns:

Olo înseamnă....Două ouă şi un cârnat big grin

| Skeyes a răspuns:

Du.