| andreimada a întrebat:

Mâine este ziua unei prietene foarte apropiate. Doresc să-i creez un text dar nu am imaginație. Împlinește 15 ani.
Am un text dar e mai veci ceva de genul " 14 ani de plânsete, de râsete, de bucurie și de intristări... etc." Așa vreau dar unul lung. Cel mai frumos text primește fundă! Vreau foarte repede până la ora 00:00

Răspuns Câştigător
| BBiiiaa a răspuns:

Parerea mea: nici un text copiat sau care apartine altcuiva nu va avea nici o valoare. Ceva ce scrii tu din suflet, chiar daca nu ai mai facut asta pana acum, sau daca iti e mai greu, e de nepretuit pentru ca vine din dragoste. Crezi ca nu va avea acelasi impact? Te inseli! Va fii muult mai frumos si mai apreciat! Doar gandeste-te la momentele petrecute impreuna, atunci cand chiar ti-ai dat seama ca e o prietena buna, la momente unice de care altii nu au avut parte, si totul va curge de la sine.

1 răspuns:
| LaUrUs96 a răspuns:

15 ani de prietenie parca au trecut ca ieri. Prietenia noastra vreau sa dureze pe putin 85 de ani de acum in colo esti o prietena adevarata si de aceea stau acum si ma gandesc, in timp ce textul ti-l citesc la tot ce noi 2 am facut cand am ras si cand am plans dar acum ce sa-ti mai spun decat la multi ani de 15 ani! incearca-l pe asta.