| Bishop a întrebat:

Daca ma intalnesc cu primaru pe strada trebuie sa-l salut?hee hee big grin

23 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Daca nu-l apreciezi, un salut bun ar fi un sut in fundlaughingGlumeschee hee

| Razvan a răspuns:

Il saluti si daca e un primar bun mai schimbi cateva formalitati daca nu ii zambesti meschin si il injuri in gandbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Bacemi a răspuns:

Ar fi ceva frumos. Ar fi si mai frumos daca e un om onorabil. Atunci ai avea si o placere imensa pentru ca ai avut ocazia. Poti sa il saluti sau nu. Depinde de cat il respecti si de cum te comporti tu in general.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Primarul din orasul meu merita tot respectul. A facut multe pentru orasul nostru si inca mai face.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daca vrei u laughing
Ar fi un gest politicos din partea ta!happy

| Bishop explică:

Intreb pentru ca nu il apreciez, si il intalnesc foarte des...

| YepIsSuspended a răspuns:

Sa-l sarutilaughing

| Pho3nix a răspuns:

Ii zici asa ''Domn` primar, dar salariile cand le mai cresteti?''

Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca merita acest lucru, ar trebui sa-l saluti. Primarul orasului unde locuesc merita tot respectul, a facut foarte multe lucruri bune, a fost ales de doua ori.De cate ori am ocazia si ma intalnesc cu el din respect il salut cu placere pentru ca merita acest lucru.

| Catalion a răspuns:

Daca vrei, da si daca nu vrei, nu.

| TeoIonela a răspuns:

Nu! nu trebuie sa-l saluti, trebuie sa-l tragi la raspunderehee hee

| alecs871 a răspuns:

Da, si orice cuvant ii vei spune trebuie sa fie legat de neamul lui, ii urezi tot ce ne da el (acel cuvant care in portugheza inseamna sari, este un oras in Croatia si ban in Botswana)

| BabyPink a răspuns:

Nuu, să-l scuipi în ochi şi să începi să-l înjuri că de ce nu face aia.
laughing)
Eu dacă m-aş întâlni cu primarul pe stradă, poate că l-aş saluta, dar nu cred că ar băga de seamă.

| Spintecatorul a răspuns:

Doar daca te cunoaste si el.

Răspuns utilizator avertizat
| misiik a răspuns:

Ramane la atitudinea ta.

| roxanac a răspuns:

Nu-l apreciezi, dar parca l-ai saluta. Nu l-ai saluta, dar parca se preteaza. Depinde de imprejurare, de dispozitia ta. Daca ai chef saluta-l, daca nu...nu.

| farsa a răspuns:

De parca i-ar pasa... fa cum vrei

| deathlord a răspuns:

Daca e tac-tu, da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un gest frumos sa saluti o persoana pe care o cunosti, fie ca e vecin, primar, popa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre'sa-i dai sarut mina.Este primar totusi.

| MikyMi a răspuns:

Asa ar fi frumos!