| powerslidelambo a întrebat:

Ce sa fac daca ma intalnesc pe strada cu fosta iubita? O salut sau nu? Voi cum procedati?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde cum s-a terminat relatia. laughing am fosti cu care am ramas inrelatii super ok si chiar vorbim si un ce mai faci pe langa salut, am un fost cu care chiar pot sa ies la o discutie ocazional fara a implica ceva romantic si fosti cu care ma port de parca nici nu-i cunosc, fiind reciproc.

| Raven a răspuns:

Dacă nu se ută la tine când vă întâlniți, dacă încearcă să te evite, dacă se preface că nu te-a văzut ori că brusc i-a sunat telefonul e clar că nu vrea să fie salutată, caz în care nici tu nu mai insiști. Dacă n-are probleme în a te privi, atunci da, poți saluta.

| aXy99 a răspuns:

Depinde de felul in care s-a terminat relatia dintre voi.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu salut.