NOname
| NOname a întrebat:

Daca maine pe TPU s-ar face nominalizarile pentru:
1. Umorist/Glumet TPU:
2. Filozof TPU:
3. Certaret/Scandalagiu TPU:
4. Meloman/Dj TPU:
5. Sexolog TPU:
6. Mistocar TPU:
7. Psiholog TPU:
8. Designer/Cosmetician TPU:
9. Intelept TPU:
10. Profesor/Sfatuitor TPU:
11. Regizor/Filmmaker TPU:
12. Sportiv/Microbist TPU:
13. Politician TPU:
14. Medic/Vraci TPU:
15. Ironizator TPU:
16. Jurist/Avocat TPU:
17. Plangacios TPU:
18. Conflicto-maniac TPU: :))
(de Prostul TPU si Incultul TPU ma fac, ca am uitat)
pe cine ati propune pentru aceste titluri, macar unele dintre ele? Iar daca vi se par insuficiente, puteti sa inventati si altele.

In paranteza: la aceasta intrebare m-a inspirat HarryPotter - printr-un raspuns de-a lui http://www.TPU.ro/conversatii/cine-crede-i-ca-ar-merita- sa-fie-expert-TPU/. Mersi, Harry!

P. S. Puteti sa faceti un copy-paste si sa completati restul. Sa arate in asa fel, ca sa apara numele utilizatorului langa un anumit titlu, si sa nu fie nevoie sa ne intoarcem de fiecare data sus la intrebare, ca s-o recitim. Sunt tare curioasa, ce-o sa iasa. :)) Distractie placuta!

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

1. Umorist/Glumet TPU;(nenea @Harciog,@cristacheceliute,@Roby67,@crinu-bambinu(asa il voi alinta de acum incolo)Upsss, m-am uitat pe minehee hee@Ursulikabatting eyelashes

2. Filozof TPU;(@Nony,@Bacemi,@flav)

3. Certaret/Scandalagiu TPU;(Nu am avut de a face cu persoane certaretebig grin, nu cunosc)

4. Meloman/Dj TPU;(la la la la laaaa)

5. Sexolog TPU;(ce greu imi este sa scriu aici, ma mai gandescthinking)

6. Mistocar TPU;(sunt prea multi mistocari, as umple pagina, mai las si la altiibig grin)

7. Psiholog TPU;(@psiholoaga)

8. Designer/Cosmetician TPU;

9. Intelept TPU;(@Brigaela,@Jessyka,@nonamebig grin,@abh,@legiuitoarea,@constantaproca)

10. Profesor/Sfatuitor TPU;(@Athos,@gbrltdr,@ardnaxur1961,@gigiro)

11. Regizor/Filmmaker TPU;(desigur il stim cu totii pe @cretakerbig grin)

12. Sportiv/Microbist TPU; (@clauss,@albastrelhee hee)

13. Politician TPU;(@coios)happy

14. Medic/Vraci TPU;

15. Ironizator TPU (ufff, nu dau nume, mai bine nu s-ar nominaliza acest titlu)

16. Jurist/Avocat TPU; (@ioandelasal)

17. Conflicto-maniac TPU (nu ma bag unde nu-mi fierbe oalalaughing)
O zi frumoasa sa ai!

42 răspunsuri:
| Dan_1293 a răspuns:

Buna, nu stiu. mi-e greu sa raspund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filozof TPU -nony; Certaret/Scandalagiu TPU –Flav; Sexolog TPU –PsihoSex; Mistocar TPU – nony; Psiholog TPU – psiholoaga; Intelept TPU- april; Profesor/Sfatuitor TPU- Brigaela; Medic/Vraci TPU- Brigaela; Ironizator TPU- nony; Jurist/Avocat TPU- Legiuitoarea; Conflicto-maniac TPU laughing - BRO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Umorist/Glumet TPU: ursulika, bizzare, furni, onutzu, Bro, Marionel, harciog, crinu, fanaticdupatine, Kronstadt, Pho3nix, Coios, MisterKat, Ottonis
2.Filozof TPU: april, bacemi
3. Certaret/Scandalagiu TPU: suspendatii
4.Meloman/Dj TPU: Criticul
5.Sexolog TPU: PsihoSex
6. Mistocar TPU: Floatila
7.Psiholog TPU: psiholoaga
8.Designer/Cosmetician TPU: Fetele frumoase
9.Intelept TPU: brigaela, JeSsYkA, Legiuitoarea, constantaproca, ioandelasal, Athos
10.Profesor/Sfatuitor TPU: gbrltdr, mariana, brigaela, Legiuitoarea, Luciana, emanuellex, JeSsYkA, ioandelasal, NOname, Athos, Arthur, Hephap, Shin
11.Regizor/Filmmaker TPU: Pho3nix, Cretaker, Shin
12. Sportiv/Microbist TPU: Pho3nix
13. Politician TPU: HepHap, Calubalan, Arthur, GenOm
14. Medic/Vraci TPU: brigaela, Legiuitoarea, JeSsYkA, Luciana, syme, swel
15. Ironizator TPU: Bent008, Floatila
16. Jurist/Avocat TPU: mariana, ioandelasal
17.Plangacios TPU: cei cu probleme in dragoste
18.Conflicto-maniac TPU laughing : kongeriket
19.Persoane inteligente: HepHap, JeSsYkA, syme, Arthur, swel, GenOm, ioandelasal
20.Persoane sincere: JeSsYkA, Legiuitoarea, ursulika, mariana, syme, ioandelasal
21.Superficiala: brigaela, GenOm, Netrezit, Kronstadt, kongeriket

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Umorist/Glumet TPU: Bro, harciog, ursulika, crinu, Pho3nix, Coios
2. Filozof TPU: april, Jessyka, aqualuna, bacemi, syme
3. Certaret/Scandalagiu TPU: Kongeriket, flav
4. Meloman/Dj TPU: toti care place muzica
5. Sexolog TPU: PsihoSex, brigaela
6. Mistocar TPU: psiholoaga, bent, floatila, harciog, crinu
7. Psiholog TPU: psiholoaga, Jessyka
8. Designer/Cosmetician TPU: noi toti
9. Intelept TPU: JeSsYkA, Legiuitoarea, brigaela, ioandelasal
10. Profesor/Sfatuitor TPU: mariana, brigaela, Legiuitoarea, Jessyka, ioandelasal, Arthur, gbrltdr, hephap, ardnaxur1961
11. Regizor/Filmmaker TPU: Cretaker
12. Sportiv/Microbist TPU: Arthur
13. Politician TPU: Calubalan, Arthur, ioandelasal
14. Medic/Vraci TPU: brigaela, Legiuitoarea
15. Ironizator TPU: kronstadt, bent, netrezit
16. Jurist/Avocat TPU: ioandelasal
17. Plangacios TPU: flav, kronstadt
18. Conflicto-maniac TPU: kronstadt, kongeriket
19.Prosti: analfabetii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''swel''big grinam sa iti dau oaiahee heeedit si scap de datorie siwelhappycategorla 20).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bacemi, cu 9. Intelept TPU: Nony, ai dat-o de gard, nu ai experienta necesara sa-ti dai seama cine merita statutul acela, merita altcineva pus, dar mi se pare ca din vocea ta ai ceva ciuda pe anumite pers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu faci si o categorie numita "Supraomul TPU", nici n-are rost sa ma nominalizez. Apropo, are chef careva sa se injure cu mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@onutzu, draga, chiar asa pe fata?laughing Una declara peste tot ca bacemi e "bunoc"... acum tu il ridici in slavi pe nony. Ce urmeaza?! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bizzare bravo hahaaa! buna obs... rolling on the floor)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@simina, bine i'ai prins pe aia doi, parca's facuti de'o aceiasi mama laughing o fi unul si acelasi thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Спинесхиверс iesi ma vanistosule si canta la alta masawinking
18. Conflicto-maniac TPU: kongeriket si conturile lui: Спинесхиверс si care le mai arerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apologeti: Syme, JeSsYkA, Arthur, Siwel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2.RAY
3.Eu
9.Tot RAY, ştiințos nambăr uan
12. Drimmero
14.Un băiețel (im)previzibil, se ştie el
17.Toți virgineii frustrați de 25+ care stau cu mami şi cu tati şi se plâng că viața-i grea şi n-au gagică
18. Băiețelul (im)previzibil, maniac nambăr uan