| RAY a întrebat:

Https://www.tpu.ro/......giu-tpu-4/
în 2 Noiembrie 2010 | NOname a întrebat:

Daca maine pe TPU s-ar face nominalizarile pentru:
1. Umorist/Glumet TPU:
2. Filozof TPU:
3. Certaret/Scandalagiu TPU:
4. Meloman/Dj TPU:
5. Sexolog TPU:
6. Mistocar TPU:
7. Psiholog TPU:
8. Designer/Cosmetician TPU:
9. Intelept TPU:
10. Profesor/Sfatuitor TPU:
11. Regizor/Filmmaker TPU:
12. Sportiv/Microbist TPU:
13. Politician TPU:
14. Medic/Vraci TPU:
15. Ironizator TPU:
16. Jurist/Avocat TPU:
17. Plangacios TPU:
18. Conflicto-maniac TPU: :))
(de Prostul TPU si Incultul TPU ma fac, ca am uitat)
pe cine ati propune pentru aceste titluri, macar unele dintre ele? Iar daca vi se par insuficiente, puteti sa inventati si altele.

In paranteza: la aceasta intrebare m-a inspirat HarryPotter - printr-un raspuns de-a lui http://www.TPU.ro/conversatii/cine-crede-i-ca-ar-merita- sa-fie-expert-TPU/. Mersi, Harry!

P. S. Puteti sa faceti un copy-paste si sa completati restul. Sa arate in asa fel, ca sa apara numele utilizatorului langa un anumit titlu, si sa nu fie nevoie sa ne intoarcem de fiecare data sus la intrebare, ca s-o recitim. Sunt tare curioasa, ce-o sa iasa. :)) Distractie placuta!

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Oh T_T o idee foarte buna.

Da, numai ca acum nu mai este ca atunci, chiar daca nici nu ar trebui probabil, probabil din cei care o sa raspunda o sa adauge maxim 4-5 nume, si alea cele favorabile... pentru ca lumea este prea "serioasa" pentru astfel de lucruri cica sad

| Lukasssz a răspuns:

1.Gabicoo, 2.Sabin, 3.relian,4. ----, 5. Onur laughing, 6. Gabicoo, 7. Daniel Botezan, 8.Demon Lord laughing, 9. WisdomINTheDarko, 10.Greta laughing, 11. ----, 12. Drimmero, 13.Alex Dorinel laughinglaughinglaughing, 14.Greta;-;, 15.Gabicoo, 16.Ioan(nu ii stiu numele complet, e rank #2 parcahee hee ), 17.InYourMind,18.Hyancinth(nu stiu daca i-am scris numele corect).