| Polaris explică (pentru NOBODY):

The chosen one is too lazy to be the chosen one.
The chosen one needs some motivation.
Plz halp.

| NOBODY a răspuns (pentru Polaris):

You, still the chosen one.

http://i.imgur.com/eG3S5iu.jpg

| AikkoxD a răspuns:

Anemona e însărcinată. Congratulations!

| Ashadow a răspuns:

Cât am putut sa mor de ras la hieroglifurile alea albastre din mijloc...

| W3R4 a răspuns:

Trebuie să mai specific cât de mult mi-ai înveselit seara? laughing

| Fridăm a răspuns:

*Moment de reculegere in memoria lui Jeff *
N'ham plecat. Ce freza mistoaca mi'ai facut b-).
P.S. : La continentele inca locuite, ai uitat sa specifici red tube-ul.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Mai baga-ma si pe mine intr-un comic. Acum mi-am schimbat numele din "QTheBadAngelQ" in acesta.

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Hei,ma poti baga si pe mine in serial?

| Ironicnαme a răspuns:

În sfârșit, omule. E șmen, m-a lăsat fără cuvinte, ai un talent incredibil.
... Sau nu. Ești doar Polaris.

| VeveritaBestiala a răspuns:

Foarte interesant...happy
Nuca placuta!

| VeveritaBestiala a răspuns:

Din pacate am plecat deja, scuze.

| VeveritaBestiala a răspuns (pentru VeveritaBestiala):

N-am plecat nicaieri, ma! Nu mai raspunde in locul meu.O, Doamne! Nu-l baga in seama pe derbedeu.
Migdala linistita!

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Da, şi cu bătrânu ăla. Dacă voiam lecţii de geografie... laughing Eşti GEMITAL! Sper că în mai PUŢI in de douâ săptâmâni sa faşi şi şelelalte parţi...Şi dacă poţi schimba în loc de CSnake în MănâncPufuleţiCuAromăDeCaşcaval.

*ai citit totu?*