| MaliciousDeath a răspuns:

Img713.; _; dem feels

| condemnedAntagonist a răspuns:

Aproape că ma făcut să plâng.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nu ai cum sa nu razi.Chiar imi place.
Este...beton.laughing
Acum eu trebuie sa apar din senin, sa il bat pe NiggaNigga si sa iti salvez tie fundul.Si pe al lui Smiley.

| Ashadow a răspuns:

Cu ce sa incep? Aceasta este intrebarea...
Complexitatea acestor continuari a adus in lumina reflectoarelor actuala situatie a T/A-ului ironizata prin nenumarate mijloace de catre autorul Mihnea, supranumit popular si "Polaris". Firul narativ m-a facut efectiv sa trec prin toate starile sufletesti ca victima a maretului geniu de care da dovada autorul. Bineinteles, in prima parte a raspunsului m-am axat pe partea a6-a a operei, asta pentru ca restul partilor mi-e lene sa le comentez.
Pe scurt, hihi liniute amuzante...

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Ashadow):

O degringolada totala.laughing

| Ashadow a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Imprevizibil nu? big grin

| Polaris explică (pentru Ashadow):

Zici că mama-i grasă?!

| W3R4 a răspuns:

Mişto!
Jnneboon! laughing

| Fridăm a răspuns:

Ce să mai, ne'ai corolat ziua tuturor. Keep going on.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Nu am inteles nimic

| Polaris explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Aku îmi datorează o dorință de când eram pișpirel (vezi partea a 3a). Așa că vreau să vă salvez pe voi cu a 3a dorință, dar el mă trimite în Scoția în anii 1200, în mijlocul unei bătălii (Războaiele de Independență scoțiene: https://en.wikipedia.org/wiki/Wars_of_Scottish_Independence, în timpul invaziei engleze, dar bătălia asta e învinsă de scoțieni - historical inaccuracy, I think). Între timp Smiley este transformat în muscă.
În al treilea comic este o amintire din adolescența mea.
Te-ai prins, porcușorule?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru Polaris):

Da,acum pare foarte frumos, interesant si calumea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OMG! Didn't anyone notice that Smiley is now actually walking dead?

Răspuns utilizator avertizat
| TheKillerOfKillers a răspuns:

Tare. Mersi ca m-ai bagat si pe mine in comic.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Mi-a placut ca nu l-ai uitat pe Kazi laughingl-ai desenat perfect.

| Fantastic7 a răspuns:

Sunt dragute laughing love struck

| Ironicnαme a răspuns:

Dacă Polaris păţeşte ceva, e numai vina ta, Polaris. Wtf did I just said?

| MihneaIsBack a răspuns:

Eu unde sunt?

| Polaris explică (pentru MihneaIsBack):

În lagăr.

| MihneaIsBack a răspuns (pentru Polaris):

Bagă-mă în următorul episod.

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Continuă... sunt curios ce o să se întample.

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Şi despre musca de mine? Când voi fi iar om?

| BideuSeIntoarce a răspuns:

I know that feel bro

| sнᴀᴅσω a răspuns:

Foarte tare, sa nu te lasi de ele.

| FreakyForester a răspuns:

Amuzante.

Să mai faci.

| NigăNigăNigăNigăNigăNigăNigă a răspuns:

*ridica capul putin in sus si isi incruciseaza mainile*
Deci, unde ramasesem? Banii.Banii,baiatu'.
Apropo,e tare.laughing