| iuli000 a întrebat:

Daca nu știi răspunsurile la un test grila ce alegi
A. B. C. D.?

8 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Toate, alege-le pe toate!
https://www.youtube.com/watch?v=hr4cTfbUMFQ

| ywar a răspuns:

Asta imi aduce aminte de un coleg care habar nu avea sa raspunda la o testare profesionala la locul de munca. Baiatul s-a orientat si acolo unde era penta oxid de clei sau tabula rasa (ia-o cum vrei) a pus B si a luat nota mai mare decat multi care si-au mancat neuronii sa invete.
Acum, in cazul tau nu stiu... depinde de test grila. Daca e soferie, inteleg ca e pe calculator si nu prea mai merge cu ghiceala, copiat si alte alea. La 4 intrebari gresite consecutiv s-a inchis softul...

| iuli000 explică (pentru ywar):

In cazul meu am pus intrebarea doar ca sa vad părerile oamenilor. :-)

| Danzell a răspuns:

Daca as fi fost vreodata in situatia asta, m-as fi ridicat din banca si i-as fi zis profesoarei. "Doamna profesoara eu sunt prea prost pentru scoala. ma duc sa strang gunoaie pe strada"

poti sa incerci prin eliminarea variantelor cel mai putin probabile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din oceanul Pacific
A iesit un peste mic
Si pe coada lui scria
Ala bala portocala
An tam te, Di se ma si te, Di se ma ne com pa ne, an tan...pe o bara de caca o, hmmmm, aleg A.

| XxTerrorxX1 a răspuns:

B, vad multe raspunsuri cu B la teste =]

| TheMisunderstood a răspuns:

Cand am pus "c" pentru ca nu stiam care e raspunsul corect, l-am nimerit de cele mai multe ori

| andreea307538929058 a răspuns:

Incerc jocul acela cu :,, ala bala portocala ''