| missakihabara a întrebat:

Daca o pisica pica mereu in picioare si o bucata de paine cu unt cade mereu pe partea unsa, ce se intampla daca legam o felie de paine unsa cu unt de spatele unei pisici si o aruncam pe fereastra?

Răspuns Câştigător
| ßσьσсєℓα a răspuns:

Pisica mananca painea cu unt.
Sau, nu conteaza cum cad, stim ca painea cu unt nu va avea rani grave, cat despre pisica, da-o in colo, nu imi plac matele.

12 răspunsuri:
| Petre a răspuns:

E bine să legi ceva de genul unui diman de bicicletă deoarece se va învârti la infinit... Cel puțin așa o să ai energie electrică infinită.

| Wolfszeitt a răspuns:

Da.

| zurick a răspuns:

Pisica va cadea in picioarele ei unse cu unt si cu gura plina de paine linsa

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Dar fereastra e inchisa?

| Ashadow a răspuns:

Se intampla ca murdaresti geamul de sange si unt.

| suităr a răspuns:

Fizica Trollilor

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Pisica va cadea in picioare.Cred ca asa ar trebui sa fie, nu?

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Pisica va ateriza in picioare, dar in timpul căderii, pâinea cu unt va aluneca de pe sfoară și va cădea cu partea unsă pe jos.

| ConducereaLumi a răspuns:

Daca geamul e deschis... PISICA LEVITEAZA :))

uite daca nu crezi :

http://www.google.ro/......tp?/search
aici nu se vede painea cu unt pentru ca are blana mare

iar aici painea cu unt este in spate

http://www.google.ro/......tp?/search

P.S. eu tot cred ca pisicile au fost In razboiul stelelor :))

| LเttlєNєкo a răspuns:

...''cri cri''.

| LoveFactory a răspuns:

Cade intr-o partelaughing